Akciğerleri Temizleyen Keçiboynuzu Kürü

Bir çok çeşidi bulunan akciğer kanseri ciddi ve önemli bir hastalıktır. Korunmak için sigara içmemek önemli bir faktör, eğer sigara içiyorsanız netlikle bırakmalısınız.

Eğer bulunduğunuz şartlar dolayısıyla ev veya iş koşullarınızda kirli havaya maruz kalıyorsanız en azından hafta sonları veya uygun olduğunuz zamanlarda havası temiz ormanlık alanlara gitmeli ciğerlerinize temiz hava teneffüs etmelisiniz.

Bu sayede vücutta birikmiş zehirli maddeleri atmış olacaksınız.

Eğer akciğer kanserini yakalanmışsanız ve radyoterapi seanslarına başlamak üzereyseniz seanslara başlamadan evvel İbrahim Saraçoğlu hocamızın tasvirini vermiş olduğu keçiboynuzu kürünü netlikle uygulayın.

Radyoterapinin oluşturabileceği bir takım zararları menedici özelliği vardır. Doktorunuza netlikle uygulayacağınız bu kürü söyleyin.

İşte O Mucize Keçiboynuzu Kürünün Tarifi;

Malzemeler:

  • 6-7 adet taze keçiboynuzu,
  • Yarım litre klorsuz su

Keçiboynuzu Kürünün Hazırlanışı ve Uygulanışı:

6-7 adet taze keçiboynuzunu yıkayın ve küçük küçük doğrayın. Evvelden kaynatılan yarım litre suyun içine keçiboynuzlarını atın ve yaklaşık 3-4 dakika daha kaynatın.

Ardından ocağın altını kapatın ve 20 dakika soğumaya bırakın. 20 dakika sonra keçiboynuzu parçalarını karışımın içerisinden çıkarın. Elde ettiğiniz suyu cam bir şişeye veya bardağa koyun. Akşam yemeklerden 2 saat sonra için. Her keresinde taze olarak hazırlayın.

Bir cevap yazın