Anne Olmak İsteyenler Eşine Bu Karışımı İçirsin

Sperm niteliğini çoğaldıran ve doğurganlığı pozitif güzergahta etkileyen bir yöntem var mıdır ?

1.si Hem kadınların kullanabileceği hem erkeklerin kullanabileceği çakşır kökü, hem doğurganlığı arttırır hemde sperm rakamını, niteliğini arttırır.
Çakşır kökünü damıtılmış su olarak alabilirsiniz ayrıca kökü olduğu gibi alıp kaynatıp içebilirsiniz

Size Erkekler için bir yöntem verelim

Bunun içinde de çakşır kökü de var. Bu Yöntemin içinde;

Malzemeler

30 gram Arı sütü
20 gram çakşır kökü
40 gram ginseng
10 gram çubuk vanilya
40 gram keçi boynuzu
20 gram rezene
30 gram siyah üzüm çekirdeği
40 gram çörek otu

Hazırlanışı

Bunlar toz haline getirilip 1 kilo bal ile karıştırılır. Sabah akşam yemekten 1 saat evvel 1 tatlı kaşığı yenir. Hem sperm sayısını çoğaldırır hemde niteliğini arttırır.

Bu karışımı nasıl kullanmak gerekir?

İncelemeyle takip etmek gerekir başka bir deyişle evvelki analiz ile sonraki analizi karşılaştırarak istenilen seviyeye gelinene kadar kullanmak gerekir. Hareketli sperm rakamı 20 milyonun üzerinde olmalıdır. Bu seviyeye gelene kadar da bu mahsulü kullanmak gerekir. Çoğu birey neticeye odaklandığı için yarım vazgeçmektedir, aksine disiplinli bir biçimde kendisi de incelemenin neticesini görerek kullanabilir.

Kadınlar için…

Genelde kadınların kist problemleri, çikolata kistleri olmakta bunun içinde;
Hayıt tohumu suyu, Aslan pençesi, Çoban çantası, İsme çayı, gibi nebatları çay halinde kullanabilirler. Bunlar fitoöstrojen dediğimiz nebatsal östrojen kaynaklarıdır, hem kistlere iyidir hemde doğurganlığı arttırır, Erken menopozu önler dolayısıyla bunları da kadınlar kullanabilir.

Günümüzde yediğimiz besinlerden dolayı da bebek sahibi olmada negatif güzergahta bir çoğalış var. Her zaman dediğimiz gibi sıhhat mutfakta başlıyor.Şarküteri Manav, Kasap bunlara çok dikkat etmek gerekir. Yumurta ve tavuk mahsullerine özellikle dikkat etmek gerekir.

İyi beslenilirse erkeklerde özellikle varikosel gibi bir rahatsızlık yoksa sigarada kullanmıyorsa bu karışım Allah’ın izni ile işe yarayacaktır.

Bir cevap yazın