Avokado Meyvesi İle Kolay Gebelik

Bol bol avokado meyvesi ve natürel zeytinyağı yemek, çocuk sahibi olma kısmetini 3 kata kadar artırıyor.
Bilgi Hekimi – ABD’de 147 bayan üzerinde yapılan araştırmaya göre, tüp bebek rehabilitasyonu gören bayanların bolca avokado ile hakikat zeytinyağı yemesi çocuk sahibi olma uğurlarını takribî 3 kat artırıyor.

Bilimsel araştırmanın neticeleri yayınlandı

Bilimsel hakikat Harvard Tıp Fakültesi Massachusette General Sağlık Kurumu Faize Merkezi’nde rehabilitasyon gören 147 bayan üzerinde yapılan araştırmayla ortaya çıktı. Bilimsel sonuçlar, İstanbul’da yapılan ESHRE European Society of Human Reproduction and Embryology Avrupa Faize Derneği Buluşması’nda 150 ülkeden 10 binin üzerindeki katılımcıyla paylaşıldı.

Akdeniz perhizi yaparak çocuk sahibi ol

Bayan Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Betül Görgen, perhizdeki yağlarla tüp bebek rehabilitasyonunu ilişkilendiren ilk çalışma hakkındaki şu bilgileri paylaştı:

“Akdeniz perhizinin parçası olarak harcayacağınız bazı besinlerdeki yağlar, tüp bebek rehabilitasyonu gören bayanlarda zaferi 3 kata kadar arttırabilir.

Çocuk sahibi olma oranları 3-4 kat fazla

Zeytinyağı, fındık ve tohum yağı gibi tekli doymamış yağları kapsayan perhizlerin, anne olma bakımından, değişik yağ çeşidini kapsayan perhizlere göre daha verimli olduğu tespit edilmiştir. Bu yağları bol ölçüde harcayanların tüp bebek rehabilitasyonu ardından çocuk sahibi olma oranları, az ölçüde harcayanlara göre 3 – 4 kat daha fazladır.

“Avokado Meyvesi İle Kolay Gebelik” üzerine 0 yorum.

  1. Geri bildirim: Bal ile Hazırlayabileceğiniz 8 Islatıcı Saç Maskesi

Bir cevap yazın