Avuç İçiniz Nasıl Bir İnsan Olduğunuzu Size Söylüyor

Karakterimizin muhtelif özelliklerini ortaya çıkarmak için avuç içindeki çizgilere bakmak çok daha önceki bir bilim. Bazılarına göre karakterimizin özelliklerini ortaya çıkarmakta parmaklarımızın uzunluğunun da tesiri var.

Kişinin sevgi ve ilişkilere yaklaşımını avuç içindeki “kalp çizgilerinin” ortaya koyduğu da söylenenler arasında. Gösterildiği gibi, kalp çizgisi avuç dış kenarından işaret parmağına veya orta parmağa doğru ilerleyen çizgidir.

Elinize bakarak ve fotoğraflarla karşılaştırarak, kalp çizginizin sizin hakkınızda ne dediğini basitçe öğrenebilirsiniz.

A Şayet kalp çizginiz orta parmağın altında başlarsa, siz doğuştan bir lidersiniz. Bağımsızsın, hırslı ve zekisin. Kararlısın, ama aynı zamanda alıngan biri değilsiniz ve soğuk bir insan olarak belirlenebilirsiniz

B Kalp çizginiz uzun ve işaret parmağınız arasında uzanıyorsa, başkalarına karşı zarif ve dostça davranan bir bireysiniz. Etrafınıza hürmet gösteren emin bir insansınız. Ayrıca karar verirken aklıseliminizi kullanma eğilimindesiniz.

C Kalp çizginiz işaret parmağıyla başlıyorsa, birinci kategorideki “A” ile aynı özellik grubunun 2 katına sahipsiniz.

D Kalp çizginiz işaret parmağı ve başparmak arasında başlıyorsa, iyi amaçlı ve büyük bir kalbe sahip dikkatli bir insansınız.

“Avuç İçiniz Nasıl Bir İnsan Olduğunuzu Size Söylüyor” için bir yorum

  1. Merhaba,

    Yönlendirdiğiniz çizgi bende gösterdiklerinizden biraz farklı. e-posta adresinizi paylaşırsanız, fotoğraf paylaşayım. Yorumlarınız için.

    Saygılar

Bir cevap yazın