Ayak parmaklarına göre karakter tahlili

Ayak parmaklarınızın karakteriniz hakkında bir hayli şey anlattığını öğreniyor musunuz? Ayak parmaklarınızın şahsiyetiniz hakkında verdiği ipuçlarına çok afallayacaksınız! İşte ayak parmaklarına göre kişilik analiziniz…

Karakteriniz hakkındaki ipuçlar ayak parmaklarında gizli! İşte parmaklarınızın biçimine göre kişilik tahlili:

A BALANSLI VE SOSYAL

Eğer parmaklarınızın boyu sağdan sola doğru kısalıyorsa çok balanslı bir insansınız demektir. Kendinizi başkalarına ifade etmeyi beğeniyorsunuz, oldukça dost canlı bir insansınız. Bir duvarla dahi konuşma marifetine sahipsiniz ve yeni insanlarla tanışmayı beğeniyorsunuz. Bu kadar dışa dönük olmak zaman zaman sizi kasvete soksa da, yeniden de çok rakamda dostunuz olmasından mutlusunuz.

B YARATICI VE COŞKULU

Eğer ikinci parmağınız baş parmağınızdan büyükse sizin yaratıcı bir aklınız var. Sanatçı bir ruha sahipsiniz. Her zaman yeni şeyler bilmek istiyorsunuz ve onları nasıl yapacağınızı kendi kendinizi biliyorsunuz. Her şeye sıçrama isteğiniz bazen stresli ve yorucu olabilir ama bu gidişatlarda kendinizi hafifletmenin bir yolunu her zaman buluyorsunuz.

C EMİN VE DİKKATLİ

Bütün parmaklarınız aynı uzunluktaysa, siz sadık birisiniz. Aynı zamanda bir mana anıtı olduğunuz söylenebilir. İnsanlar sizin yalnızca yanlarında olacağınızı değil, muhtelif vaziyetlerde de anlamlı davranacağınızı biliyorlar.Dikkatli tabiatınız sizi bazen tedbirli ve hatta utangaç yapabilir. Güvendiğiniz şahısların sizi çizginizden çıkaracak şeyler yaptırabilir, bu mevzuda dikkatli olmalısınız.

Bir cevap yazın