Pabuçlarını Çıkarıyor Diye Anaokulu Çalışanı Ufak Kızın Bileğini Paket Bandıyla Bantladı, Bunu Göre Anne İse

Doğru anaokulunu seçmek basit değil. Anaokulu tercihinde en çok dikkat edilenler, anaokulunda verilen eğitim ve eğitim veren şahıslardır. Bu sebeple anaokulu seçerken derin bir araştırma yapmanız gerekir.

Anaokulu fiyatları bazen pahalı olabilse de anne ve baba çalışıyorsa ve çocuğa bakacak bir büyük yoksa, en iyi tercih çocuğu anaokuluna vazgeçmektir.

Bir anne, çocuğu için en uygun anaokulunu bulduğunu düşünüyordu. Uzun bir vakit süresince de düşüncesi değişmedi. Ancak bir gün kızını mektepten aldıktan sonra gördükleri karşısında mucizevi hiddetlendi.

Çocuklarımızı anaokuluna vazgeçtiğimizde, onlara bir anne ve bir baba edasıyla yanaşıldığını düşünmek isteriz. Anaokulu çalışanlarının misyonu çocuklara hem bir şeyler öğretmek hem de mutsuz olduklarında onları mutlu etmek için doğru yolu izlemektir.

Jessica Hayes adındaki anne yeniden bir gün kızını anaokulundan aldıktan sonra bileğinde bant izleri gördü.

Paket bandıyla bantlamışlar

Ufak kızın bileğine paket bandı öyle sıkı sarılmış ki kızın bileğinde morluk oluşmuş.

Afallamışa dönen anne hemen Facebook’ta kızının bileğinin resimlerini paylaştı. İnsanlar, yaptıkları yorumlarla ne kadar asaplı olduklarını gösterdiler.

Jessica’nın gönderisi

Resimden sonra Jessica bir de gönderi paylaştı.

Gönderi işte şöyle:

“Kızımın başına gelenleri kabullenemiyorum. Kızım pabuç çıkarmayı yeni biliyor. Anaokulunda çalışan birisi de aralıksız pabucunu çıkarıyor diye paket bandıyla bileğini bantlamış.”

Jessica’nın aktardıklarına göre paket bandı kızının bileğine öyle sıkı bantlanmış ki bileği şişmiş ve morluk oluşmuş.

Jessica, “Uzun vakittir kızımı itimat ettiğim şahısların böyle bir şey yapması onlara olan inancımı yitirmeme neden oldu” diye ilave etti

Cafe Mom’dan aktarılanlara göre, Jessica vaziyeti anaokulu müdürüne bildirmiş. Müdür de “Kızınıza bunu yapan iki şahsı işten çıkardık” biçiminde yanıt vermiş.

Jessica, kızına bunu yapan şahısların anaokulundan atılmasının ardından kızını yeniden aynı anaokuluna götürmeye devam etmiş.

Şimdilerde insanlar bu mevzuyu tartışıyor. Kimileri Jessica’yı korunurken kimileri de anaokulu çalışanlarının usulünün doğru olduğuna inanıyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Jessica’nın haklı olduğunu düşünüyorsanız sevin ve paylaşın!

Bir cevap yazın