Ayakları sıcak suda bekletmenin mucizevi bereketleri

Ayaklarınızı sıcak suda bekletmenin sağlığınız açısından mucizevi faydalar sağladığını biliyor muydunuz? Birazdan öğreneceklerinizden sonra ayaklarınızı sıcak sudan çıkartmak istemeyeceksiniz.

Ayaklarınızı suda bekletmek inatçı öksürüğün kaybolmasına, vücudunuzda biriken zehirli maddelerin kısa zamanda atılmasına, sigaranın vücudumuzda biriktirmiş olduğu zehri biraz da olsa azaltmasını sağlıyor.

Bazen üşütmeye bağlı olarak ortaya çıkan öksürük veya ciğerlerde biriken balgam bireye oldukça rahatsızlık verir. Aynı zamanda çok fazla kimyasala maruz kalmanıza neden olabilir. Bu tip sorunları hiç ilaç kullanmadan size vereceğimiz basit bir usulle kurtulabileceksiniz.

Tek yapmanız gereken ayağınız yanmayacak derecede ayaklarınızı sıcak su çerisinde bekletmek. Üzerinizdeki atlet ıslanana kadar ayaklarınızı suyun içerisinden çıkarmamanız gerekir.

Ayaklarınızı suyun içerisinde tutmanız gereken zaman yarım saat ve 25 dk arasında değişebilir. Su ılındığında ayaklarınızı sudan çekip tekrar sıcak su ilave etkeniz gerekir. Atletiniz ıslandığında üzerinizi değişip yeni bir atlet giymeniz gerekir.

Bu usulü birkaç gün arayla tekrarladığınızda kronikleşmiş öksürükten., balgamdan ve vücudunuzda sigaranın yaratmış olduğu zehirli maddelerden kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın