Bağırsak Solucanı ve Bağırsaktaki Kurtları Yok Etkenin En İyi Yolu

Bağırsaklarımızdaki İstenmeyen Solucan ve Kurtlardan Kurtulmanın Usuli

Asalak ve bakterilerden natürel yollarla bedeni arınma. Bir çoğumuz bedenimizde bulunan bakterilerin sıhhatimiz üzerini etkisini öğrenmiyoruz. Ayrıca hastaların %80’inde birden fazla asalak ve bakteri bulunur. Yapılan araştırmaya göre vasati bir insan da yarım kilodan fazla asalak vardır.

Peki bu asalaklar bedenimizde nasıl tesirini gösterir?

Asalaklar; vitamin ve mineralleri bedenden emerek karşılığında olumsuz zehirli maddeler vazgeçer. Bu asalaklar bedenimizde organizmaların ve uzuvların zarar görmesine yol açar, hatta vefata dahi çeker. Hijyenik olduğunu bildiğimiz pek çok mahsulde bile asalak bulunabilir ve %100 olarak asalaklardan temizletmek çok güçtür.

Asalaklar bedene nasıl girer?

  • Yıkanmamış veya az yıkanmış sebze ve meyveler aracılığı ile,
  • Az pişmiş et ve balıklardan,
  • Beslediğimiz kedi ve köpeklerden.
  • Lekeli Hava yoluyla,
  • Lekeli eller,
  • Her türlü paradan,
  • Havuz, duş tuvalet gibi toplu kullanılan civarlardan buluşabilir.

Dünyada her 4 şahıstan biri ateş, öksürük ve bağırsak meselelerinin ile sağlık kurumuna gider ve bunlardan yarısı da kansızlık, karın sızısı gibi şikayetleri olur. Bir milyar insanın üçte birinin karın sızısı ve kurt hastalığına 1 kere tutulmuş olduğu öğreniliyor..

Peki bedenimizde asalak ve enfeksiyon olduğunu nasıl anlarız?

İştah kaybı varsa,

Dışımızda bir acayiplik varsa,

Çocuklarınız yataklarını çok fazla nemlendiriyorsa,

Şiddetli karın sızısı varsa kurt ve asalaktan şüphelenmelisiniz.

Asalaklar için natürel rehabilitasyonlar:

Kabak Çekirdeği: 200 gr natürel taze kabak çekirdeği alın bunun kabuklarını ayıklayıp içini çıkarın. Akşam yemeğinde fazla bir şey yemeden yatın sabah aç karnına bu 200 gr ayıklanmış kabak çekirdeğini ağızda iyice çiğneyerek yiyin.

2 saat sonra 1 tatlı kaşığı natürel zeytinyağına 3-4 damla limon sıkın ve için mide hazma başladığı zaman ince bağırsaklarda hafif sızlama hissi olur korkmayın tuvalete çıkabilirseniz çıkın çıkamazsanız 2 gün ara verin bu iki gün içerisinde kuru incir ve kayısı gibi kabızlığı giderecek yiyecekleri bol bol harcayın ve bol su için 2 gün sonra aynı operasyonu yineleyin.

Bakın bağırsaklarınızda ki kurtlar, solucanlar nasıl dökülecek.

Nar meyvesinin köklerinin kaynatılarak, elde edilen suyun bir kaç sabah arkasını arkasına aç karna içilmesi, kıl kurdunun düşürülmesinde tesirli usullerden biri olarak uygulanır.

Her gece uyumadan evvel 1 diş sarımsak yutmak, pek çok hastalıkta iyi tesir gösterdiği gibi kıl kurdunun dökülmesinde de yararlı oluyor.

Geceleri uyumadan evvel kekik suyu içmek, kıl kurdu nebatsal rehabilitasyonunda oldukça tesirli bir usul olarak kullanılır.

Bu bilgilendirici yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın. Sıhhatli günler.

“Bağırsak Solucanı ve Bağırsaktaki Kurtları Yok Etkenin En İyi Yolu” için bir yorum

  1. Kabak çekirdeği tUzlu hazirda satilanlardan mı yoksa kabağın içinden taze çıkarılan mi olacak farkdermi her iki halükarda yemek??

Bir cevap yazın