Bağırsaklarınızı Tertip Edecek Şahane Karışım

Bağırsak tertip eden çok süratli yağ yakan hibiskus sinameke çayı tanımı

Sizi afallatacak çay, bağırsak hareketlerini kumpaslar, karnınızın ebadını eksiltir ve kabarıklığı rahatlatır. Şayet azıcık kilo vermeye çalışıyorsanız,basitlikle natürel malzemelerden yapacağınız çay sizin için idealdir. Çay, bedendeki kabarıklık ve ödemi eksiltir ve kilo vermede çok etkilidir.

Kilo vermenize takviyeci olmanın yanı sıra, içinde ihtiyarlamayı yavaşlatan ve genel sıhhatinizi iyileştiren antioksidanlarda bol ölçüde bulunur. Bağırsakların işlevini tertip eden sinameki yaprağının yanı sıra, ödem yakalama özelliğini ortadan kaldırabilen eforlu bir natürel idrar söktürücü olan hibiskusa direniyor. Aynı zamanda zencefil ve tarçın, metabolizmanızı süratlendirecek ve kilo vermenize takviyeci olacak iki eforlu termojenik bileşen kapsar. Çayın hazırlanması şu biçimdedir:

Bağırsak tertip eden çok süratli yağ yakan hibiskus sinameke çayı malzemeler

    • 1 çorba kaşığı Hibiskus
    • 1 çorba kaşığı kurutulmuş sinameki yaprağı
    • 1 çubuk tarçın
    • 1 parça zencefil

  • 1 litre su

Bağırsak tertip eden çok süratli yağ yakan hibiskus sinameke çayı yapılışı

Tüm malzemeleri bir kapta suya koyun, sonra kaynatın ve takribî 3 dakika düşük ateşte tutun. Şimdi, karışımı 5 dakika kadar soğumaya vazgeçin, sonra hafifçe sıkın ve 15 gün süresince her gün 1 litre çay için. Neticelerden hoşnut değilseniz, bir hafta ara verin ve harekâtı 15 gün daha yineleyin. İstediğiniz günün her saatinde içebileceğiniz bir çaydır. Malzemeler basitçe kullanılabilir ve ucuzdur. Bununla beraber, sinameki yapraklarını bulmak güç olabilir, dolayısıyla onları elde edemiyorsanız, tanımı onsuz hazırlayabilirsiniz.

Not: Çay yüksek tansiyondan muzdarip insanlar için nasihat edilmez. Bir hafta vakitle alıp mola vermenizi ve içerdekilere duyarlıysanız, kullanmadan evvel hekiminizle danışmanızı öneririz. Çay sıcak veya soğuk harcanabilir ve bazı ballarla tatlandırılabilir.

Lütfen 1 kere paylaş herkes yararlansın.

Kaynak: https://kadindayasam.com/2017/06/03/bagirsaklarinizi-duzenleyecek-şahane-karisim-belinizi-inceltin-siskinliginizi-rehabilitasyon-edin.html

Bir cevap yazın