Bal ve Karbonat Karışımı Ne İşe Fayda?

Bedeni Kanser Hücrelerinden Gözeten Bal Karbonat Karışımı

Kanserli hücreler şekeri beğenir. Bu karışım da “şekere aç” kanser hücrelerini gaye alıyor.

Hemen altta açıklayalım…

Şekere aç kanserli hücreler klasiğe göre 15 kat daha süratli glikoz tüketimi yapmaya çalışır. Isıtılarak hazırlanan bu bazik bikarbonat karışım, şeker açısından zengin ve natürel bal ile karıştırıldığında, saklıca bu hücrelere karbonatı sokar.

Bu gidişatı hücrelere giren “Truva Atı”na benzetiyoruz. Alkali kabartma tozu kanserli hücreleri infaz ederek bu hücrelerin klasiğe dönmesini sağlıyor. Yada, kanser hücrelerini öldüren süratli bir pH metamorfozuna yol açarak alkali bir tesire sahip olur. Alkalileştirici şok dalgası, kanserli hücreleri oksijen alarak tolere edemeyecekleri kadar oksijeni sağlar. Bu biçimde kanser hücresinin gelişmesine neden olan şeker hücreye girmeden yasaklanarak tesirsiz hale getirilir.

Karbonat Bal Karışımı Nasıl Yapılır?

Malzemeler

  • Sadece Karbonat ve Bal’dan oluşuyor.
  • 1 tatlı kaşığı karbonata 1 yemek kaşığı bal ilave edilir.

Siz 4 yemek kaşığı bal ile 4 tatlı kaşığı karbonatı karıştırın. Bu size 1 hafta yeterli olur. Karışımı oda sıcaklığında saklayabilirsiniz.

Karbonatlı Bal Kürü Nasıl Kullanılır?

Takribî 1 ay süresince bu karışımdan günde 1 tatlı kaşığı harcayın. Yemekten sonra harcamanız önerilir. Bu kür süresince şeker ve un tüketimini de eksiltirseniz daha yararlı olacaktır.

Not: Kesinlikle uzman hakimiyetinde uygulanması önerilir.

Sağlıcakla kalın. Dostlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın