Bayram sonrası 1 günlük detoks

Bayram evveli yapılan tüm ihtarlara karşın her ne kadar dikkat etmeye çalışılsa da minik tefek kaçamaklar kimi zamanda mübalağa ettiğimiz ne yazık ki ki oluyor. Ancak sizlere tatil sonrası belirtisini eksiltmek ve alınan kalorileri süratli bir biçimde yakmak için bir günlük detoks önereceğiz. İşte bayram sonrası uygulayacağınız 1 günlük detoks…

Bayram sonrası alınan kalorileri süratli bir biçimde yakmak için ve daha dinamik bir biçimde hayatınızı sürdürebilmeniz için sizlere tesirli bir detoks teklifimiz var. İşte bayram sonrası süratli bir biçimde kalori yakmanızı sağlayacak detoks teklifi…

Sabah uyandığınızda…
Bir bardak suyun içerisine bir dilim limon atın. Şayet rastgele bir mide meseleniz yoksa içerisine bir tatlı kaşığı sirke ilave edin.

Böylece birikmiş olan zehirli maddeleri atmanızı hızlandırabilirsiniz.

Kahvaltı menüsünde…

Hafif bir kahvaltı menüsünün yanında menünüze 3 adet cevizli kayısı ilave edin. Kayısıyı keserek içerisine ceviz koyabilirsiniz. Böylece hem sindirim sisteminiz süratlenecek, hem de cevizdeki vitamin ve mineraller sayesinde sıhhatli beslenmiş olacaksınız.

Ara öğünlerde…

Aralarda kesinlikle zencefil, rezene, meyan kökü, isme çayı, yeşil çay gibi nebat çaylarını şekersiz olarak için.

Akşam yemeklerinde…

Akşam yemeklerinde çorba olarak sebze çorbası ve yağsız ızgara yemeklerini seçim edin.  Aynı zamanda yemeklerinizin yanında ortadan ikiye ayrılınmış ve üzerine kekik ve zeytinyağı dökülmüş domates tüketin.

Aynı zamanda yemeklerde sarımsak ve zeytinyağı ilave edilmiş brokoli iyi bir kalsiyum kaynağıdır.

Boron içeriği ile bedenin natürel kalsiyum metabolizmasına destekçi karnabahar da aynı biçimde sarımsak ve zeytinyağı ile beraber iyi bir antikanserojen yiyecektir.

Bir cevap yazın