Belinizi Streç Filmle Sararsanız

Streç filmle zayıflama ile kısa vakitte emin bir miktarda kilo verebilecek, dilediğiniz gibi ince bir görünüme kavuşacaksınız. Streç filmle zayıflamayı ilk defa dinliyorsanız hiç kaygı etmeyin.

Sizler için hazırladığımız usulü sınayarak kısa zaman içinde kilo verebilecek ve bunu oldukça basit bir şekilde muvaffak olabileceksiniz. Peki, nasıl? Streç filmle zayıflama nedir, nasıl yapılır, rastgele bir hasarı var mıdır, yazımıza göz atarak bilgi alabilirsiniz.

Kilo vermek için bir hayli farklı yol sınadınız ama hiçbirinden dilediğiniz gibi bir netice alamadıysanız streç filmle zayıflama bütün size uygun bir usul olacak. Son senelerde çok seçim edilen ve oldukça popüler bir hale streç filmle zayıflama size dilediğiniz kadar incelme talihi veriyor. Hem de kısa bir zaman içinde! Streç filmle zayıflama usulleri hakkında daha fazla bilgi almak ve bu usulü sınamak istiyorsanız sizler için hazırladığımız yazıya göz atabilirsiniz. İşte çok merak edilen streç filmle zayıflama…

Streç filmle ile zayıflama nasıl yapılır?

Günümüzde en çok seçim edilen zayıflama usullerinden birisi streç filmle zayıflama. Kısa zaman içinde birkaç cm incelmenizi sağlayacak bu usul sayesinde fazla kilolarınızdan kurtularak daha sıhhatli bir görünüme kavuşabileceksiniz. Streç filmle zayıflama için göbek bölgesini ya da bölgesel olarak zayıflama biçimlerinden rastgele birini seçim edebilirsiniz. Bu usulü uygularken tek yapmanız gereken ise bol bol su harcamak. Peki, bu operasyon nasıl yapılır? İşte yanıtı…

Nasıl uygulanır?

Streç filmle zayıflama için yapacağınız harekâtlar oldukça kolay. Bunun için emin bir ölçüde streç filmi zayıflamak istediğiniz bölgeye sarabilir, bu biçimde terleyerek bu bölgelerde kısa zaman içinde bu bölgedeki yağın yakılmasını sağlayabilirsiniz. Bu harekâtı özellikle spor yaparken uygularsanız yağların iki katı sürat içinde eridiğine şahitlik edebilirsiniz. Streç filmle zayıflama harekâtı sırasında dikkat edilmesi gereken mevzu ise bol su içmeye dikkat etmek. Terleme yoluyla kilo verilen bu usulde bedeniniz akışkan kaybedeceği için bol bol su içilmesi gerekiyor.

Streç filmle zayıflama usulü

Bir Hayli uzmanın ve diyetisyenin önerdiği bir usul olan streç filmle zayıflama usulü ile tesirli bir şekilde kilo verebilirsiniz. Streç filmle zayıflama için lüzumlu malzemeler şunlar:

Malzemeler

-E vitamini yağı
-Kakao yağı
-Streç film
-Deniz tuzu veya çekilmiş kahve

Yapılışı

Harekâtı uygulamak istediğiniz bölgeye evvel E vitamini ile masaj yapın, sonrasında aynı bölgeyi çok sıkı olmayacak bir şekilde streç film ile sarın. 1-2 saat bu biçimde bekleyin ve sonrasında streç filmi çıkarın. Uygulama yaptığınız bölgeye tuz ya da kahve ile peeling yaparcasına masaj yapın. Sonrasında aynı bölgeyi yıkayın ve ıslatıcı sürün.

Streç filmle zayıflamak hasarlı mı?

Streç filmle zayıflama fazla terlemeden dolayı bedeninize muhtelif hasarlar verebilir. Bedenin kurumasına neden olan bu usul değişik bir yandan da akışkan kaybına neden olabilir. Bunun için bu operasyon ile beraber günde en az 2 litre su tüketimi yapılmalıdır. Streç filmle zayıflamanın neden olabileceği değişik bir hasar ise terlemeye bağlı bir şekilde kan hacminde eksilme alana gelmesidir. Bu gidişat da hücrelere daha az oksijen taşınmasına neden olacağı için bedende oksijen sarihi çıkarabilir.

Streç filmle zayıflamanın değişik hasarları arasında ise şunlar yer alır:

  • Fazla terlemeden dolayı bedenin kimyevi yapısında başkalaşımlar alana gelebilir,
  • Metabolizma süratinde anormallikler görülebilir,
  • Halsizlik, baş dönmesi,zayıflama gibi tesirler görülebilir. Bu gidişatın çok şiddetli olması bireyin komaya girmesine bile yol açabilir.

Bir cevap yazın