Bir Erkeğin Yalnızca Hoşlandığı Kadına Yaptığı 8 Şey

Kadın erkek ilişkilerinde erkeğin gerçekten hoşlandığını gösteren bulgular vardır. Beğenen erkek yazımızda ki tavırları yapar ya da yapmaya çalışır. Şayet bunları yapmayan bir erkek dostunuz varsa, ilişkinizi bir kere daha gözden geçirmenizde fayda var.
Yaşadığımız aşk ve ilişkiler yaşamdaki her anımıza bir anlam kazandırır ve bizler de bu anlamı bir hayli değişik biçimde hoşlandığımız şahsa gösteririz.

Bu sadece yaşamın sıradan bir parçası değildir. Kadınların ve erkeklerin ilişkilerden aldığı haz değişiktir. Ancak iş sevgi ve alakaya geldiğinde erkekler için hudutlar azıcık fazladır ve genelde hislerini saklı meblağlar. Bu da size karşı sezdiklerinin ne kadar eforlu olduğunu ve bir sonraki adımı atmaya hazırlandığını gösterir.

1. Sizi iyi dinlerler

Erkekler her zaman baskın değildir. Baskın olmak hakikatinde onlar için vazgeçmek istedikleri bir şeydir. Kendilerine duyarlı ve kibar davranılmasını isterler.

Şayet sizi beğeniyorsa sesinizdeki isteği sezer ve söylediğiniz bir sözcüğü dahi kaçırmadan pür dikkat sizi dinler. Yapabileceğiniz tek şey ona ehemmiyet taşıyan şeyler söylemek, kafasında neler geçtiğini sormaktır. Zira kendisini daha iyi kavrayacak özel birine gereksinim dinler. Ve zamanla, söylediklerinizi uygular ve söylediklerinize hürmet dinler.

2. Yeri geldiğinde sizin iyiliğiniz için sizinle tartışır

Bir çiçek her zaman açmış bir biçimde kalmaz ancak bizler ondan bir sonraki gün meyve vermesini umut ederiz. İlişki de böyledir, bazı zamanlar ihtilaflar ve münakaşalar yaşanabilir. Ancak bir erkek sizinle seviyeli bir biçimde tartışıyorsa, ilişkiniz için daha hoş şeyleri yapıp sizi daha mutlu etmek istiyordur. Münakaşalar sanılanın aksine, bereketli kullanıldığında ilişkileri için sağlıklıdır.

3. Kendini size göre ayarlamak ister

Sevildiğinizin en büyük işareti; onun önceliği olduğunuz ve hiçbir şeyin mutluluğunuza mani olamadığını kavradığınız zamandır. Rahat ettiği şeyleri yapmak yerine sizi mutlu edecek şeyleri yapmayı seçim ederler. Size sürprizler yapar, beğendiğiniz şeyleri veya beğenmediğiniz şeyleri sorar. Zira kendini size göre ayarlamak istiyordur.

4. Aşkınız için savaşır

İş erkeğin sevgisine geldiğinde sizi her ne nedenle olursa olsun kaybetmek istemez. Sadece sizinle beraber olabilmek için tüm manileri aşar ve sizinle olan her anını boşa tüketmez. Aşık bir erkek için, şayet sizi gerçekten yaşamında istiyorsa, mazeret diye bir şey yoktur.

5. Zaferinizle onur dinler

Şayet bir şeyler muvaffak olduysanız sizden çok o coşuyordur. Tıpkı bir annenin iftihar ettiği gibi sizle iftihar etir. İlişkide asla mukayese etmeler yapmaz. En minik hayalinizi asıllaştırmış olsanız dahi sanki kendisi kazanmış gibi sevinir.

6. Yetersiz istikametlerinizi size asla yansıtmaz

Kötü günler olur, her zaman hoş görünmeyebilirsiniz. Müthiş olmadığınızı öğrenirsiniz. Ancak sizi beğenen adam hoşluğunuzda en küçük bir hata dahi bulmaz. Sizi ruhunuzu beğenir. Size karşı şartsız bir sevgi besler.

7. Ailenize ve dostlarınıza ehemmiyet verir

Aşık bir adam ilişkisini nasıl inşa edeceğini bilir. Şayet sizi beğeniyorsa netlikle ailenizi ve en yakın dostlarınızı sorar. Ne söylediğinizi iyi dinler. Aileniz hakkında bir kasvetinizi paylaştığınızda hemen çözümler arar.

8. Kibar tarafını göstermekten korkmaz

Erkekler korunmasız görünmeyi beğenmezler. Zaaflarını basit basit sarihe çıkarmazlar. Ancak sizi her şeyden çok seviyorsa her şeyi bir kenara vazgeçer. Önünüzde diz çökmek ve duygularını sarih etmek ona kötü sezdirmez. Zira aşkınızın onu güçlendireceğini öğrenir.

Bir cevap yazın