Bir Gecede Bedeninizdeki Zehri Atın!

Ayaktan zehirli zehirli maddeleri atan ped hazırlayarak gün içinde hareketsiz kalmamız neticeyi bacaklarda ve ayak bileklerinde özellikle ayak tabanlarında biriken beden içi akışkanlarını, zehirli zehirli maddeleri atmak mümkün.

Vücudumuzda bulunan zehirli akışkanlar lenf ve kan dolaşım sistemi tarafından gün içerisinde arınılarak hasarsız hale getirilir, fakat oturarak çalışan insanlar gibi hareketsiz hayat stili olanların bacaklarında, alt bacak ve ayak bileklerinde akışkan birikir.

Ayak detoks pedleri ile negatif neticeleri yok edebilir, daha az bitkinlik, daha az eklem sızısı, daha az baş sızısı yaşamanız çok basittir. Bu detoks pedlerini satın alabilir ya da evde kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Evde detoks pedi hazırlamak için malzemeler

  • Soğan
  • Sarımsak
  • Yapışıklı gazlı bez
  • Çorap

Evde Detoks Pedi Yapılışı

Orta boy soğanı ve 2-3 diş sarımsağı ince ince keserek iyice doğrayın. Homojen bir karışım elde edecek kadar ince doğramaya itina gösterin. 2 Kadeh suyu kaynamaya vazgeçin, su ılıklaşınca içine soğan ve sarımsağı ilave edin 10 dakika süresince kaynamaya vazgeçin.

Suyun 20 dakika soğumasını bekleyin, bedeninizi yakmayacak kadar ılıklaşınca kendinden yapışıklı gazlı bezin ortasına bu karışımı sürün. Fazla nemlendirdiğiniz zaman elinizle sıkın ve fazla akışkanı dışarı atın

Yapışık kısmını nemlendirmemeye itina gösterin zira bunu ayağımıza yapıştıracağız. Özellikle orta kısmını ayağımızın taban kısmına getirerek yapıştırın ve çorabınızı giyin. Ertesi sabah pedi çıkarttığınızda rengi görünce şok olacaksınız.

Renk başkalaşımı bireyden bireye göre az ya da çok olarak değişir. Rengin sarih olması kan dolaşımınızın ve lenf sisteminizin hoş çalışması anlamına kazanç.

Kaynak: faydalibilgin.com

Bir cevap yazın