Bir kalp Cerrahının Konut Üretimi Reçetesi Yüksek Tansiyon İçin

Hipertansiyon bir hayli sebebe bağlı olarak ortaya çıkan kan tazyiki yüksekliğidir. Rastgele bir bulgu ve belirti göstermez, ancak fark edilmez ve rehabilitasyon edilmezse kalp veya kan damar meseleleriyle sonuçlanabilir.

Böbrek hastalığı, kalp krizi ve hatta görme beceriksizliği muhtemel problemlerdir.

Hipertansiyon, sıhhatiniz üzerinde ölümcül neticeler doğurabilir ve bu da bir noktada neden acil bir biçimde çözülmesi gerektiğini açıklar.

Hipertansiyon için alışılmış rehabilitasyon, reçeteli ilaçlarla beraber hayatın ve beslenme farklılıklarının iyileştirilmiş bir biçimde tertip edilmesidir. Bununla beraber bu cins ilaçların yan tesirleri olabilir ve iyiye mukayeseyle çok daha fazla hasara neden olabilir.

Refahınızı gözetmek ve kan tazyikinizi düşürmek için, kalbinizi gözetecek kolay bir dermanımız var. Kardiyovasküler sisteminiz de çok basit ve tesirli bir biçimde hudutlu bir zaman içinde temizlenecektir.

En natürelin, konut üretimi bu tasvirimiz üstelik antibiyotiklerden kat ve kat daha eforlu. Tanımın yazımızın sonunda bulabilirsiniz ama geçmeden evvel şuursuz kullanılan antibiyotiğin tesirlerine göz atmadan geçmeyin.

Sarımsak netlikle en iyi natürel ilaçlardan biridir. Eforlu sebze antibakteriyel, antiseptik ve antifungal özelliklere sahiptir ve neredeyse herkesin mutfağında bulunur. Çoğunlukla onu yemeklerimiz için lezzetlendirici olarak kullanıyoruz, ancak bir sarımsak şurubu hazırlamak rakamsız ciddi hastalıklarla savaşmanın şahane bir yoludur.

Şurup ayrıca sarımsak yanında zencefil ve limon da kapsar. Her iki bileşen de sıhhatimiz için rakamsız avantaja sahiptir ve bedeninizi enfeksiyonlardan ve öbür sıhhat problemlerine gözetebilir. Eforlu şurup, soğuk algınlığı ve grip, öbür bakteriyel ve viral enfeksiyonların yanı sıra gut veya artrit gibi inflamatuvar gidişatlar için mükemmel bir çözümdür. 3 bileşenin hepsi de genel sıhhat gidişatınızı iyileştiren ve muhtelif hastalık ve şartları rehabilitasyon edecek eforlu bileşikler ,ehemmiyetli vitaminler ve mineraller kapsar.

ŞURUBU NASIL HAZIRLANIR

MALZEMELER

  • 4 adet limon
  • 4 cm zencefil kökü
  • 4 diş sarımsak
  • 2 litre su

HAZIRLANIŞI

Zencefil, sarımsak ve limonları iyice yıkayın, hepsini dağılmadan evvel soyun. Onları bir yemek kaşığı su ile blenderda karıştırın. İyice karıştığına emin olunca bir tencereye alın. İki litre suyu yavaş yavaş ilave edin. Buğu çıkana kadar kaynatın.

Kaynadıktan sonra ocaktan alın ve soğumaya bırakın.Cam şişelere bölüştürüp, buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Sabahları aç karnına 2 yemek kaşığı ve yatmadan iki saat evvel 2 yemek kaşığı olmak üzere günde 4 yemek kaşığı harcayın. Kardiyo sıhhatinizi hakimiyet altında yakalamak için atardamarlarınızı netlikle temizleyecektir.

Buna ek olarak tansiyonunuzu da emin bir skonutiyede yakalamak için harikulade bir ilaçtır.

Bu karışımın tansiyonu düşürmesinin yanı sıra gripten gözetmede de çok faydalıdır..

Bu biçimde, yüksek tansiyon rahatsızlığı yaşayan bireylerde, 2 hafta kumpaslı kullanım sonrasında kötü kolesterol bedellerinin düştüğü de görülmüş. Bu tesirini ise 2 hafta kumpaslı kullanımın ardından görebilirsiniz.

Not: Karışım natürel olsa da kullanmadan evvel hekiminize müracaat etin, zira malzemelere karşı rastgele bir alerjik vaziyetiniz olabilir.

Daha fazla şahsın bu bilgilerden yararlanıp şifa bulması için paylaşın lütfen.

“Bir kalp Cerrahının Konut Üretimi Reçetesi Yüksek Tansiyon İçin” üzerine 4 yorum.

  1. Merhaba ben lupus eritametecus hastasıyım.aynı zamanda kalp damarlarda büzülmeler var ilaçlar kullanıyorum.bunlarla birlikte bu karışımı alabilirmiyim.birde cuma din kullanıyorum.cevap yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

  2. Hocam merhaba ben bazı yerleri anlamadım sormak istiyorum .BENDE 1 ay oldu hipertansiyon hastasıyım ilacın hazırlanışında görselde bal var kavanozda ve sarimsak4 diş diyorsunuz kavanozda bence 4 baş var ayrı ayrı dogrumudur hocam ben yapmak istiyorum cevaplarsanız sevinirim.iyi çalışmalar. Allah razı olsun.Allah a emanet olun.

  3. Hocam ilginize tekürler ama tarifi böylemi blenderde ezin dşyorsunuz görselde sarımsaklar diş dil görünüyor siz ricam tam tarifini verirsen sizlere müteşkkür olurum.

Bir cevap yazın