Bir Kalp Cerrahının Konut İmali Yaşam İksiri

ev yapımı iksir

Yüksek tansiyon problemi için kalp cerrahından natürel bir reçete.

Yüksek tansiyon arteriyel kan damarlarına uygulanan yüksek tazyik sebebiyle oluşan tıbbi bir vaziyettir. Rastgele bir bulgu ve belirti göstermez, ancak farkedilmez ve rehabilitasyon edilmezse kardiyovasküler meselelerle sonuçlanabilir. Böbrek hastalığı, kalp krizi ve hatta görme beceriksizliği muhtemel problemlerdir.

Hipertansiyon, sıhhatiniz üzerinde ölümcül neticeler doğurabilir ve bu da bir noktada neden acil bir biçimde çözülmesi gerektiğini açıklar.

Hipertansiyon için alışılmış rehabilitasyon, reçeteli ilaçlarla beraber hayatın ve beslenme farklılıklarının iyileştirilmiş bir biçimde tertip edilmesidir. Bununla beraber bu cins ilaçların yan tesirleri olabilir ve iyiye mukayeseyle çok daha fazla hasara neden olabilir.

Refahınızı gözetmek ve kan tazyikinizi düşürmek için, kalbinizi gözetecek kolay bir takatimiz var. Kardiyovasküler sisteminiz de çok basit ve tesirli bir biçimde hudutlu bir vakit içinde arınılacaktır. İşte yapmanız gereken:

Malzemeler

  • 4 adet limon
  • 4 cm zencefil kökü
  • 4 diş sarımsak
  • 2i litre su

Hazırlanışı

Zencefil, sarımsak ve limonları iyice yıkayın, hepsini ayrılmadan evvel soyun. Onları bir yemek kaşığı su ile blenderda karıştırın. İyice karıştığına emin olunca bir tencereye alın. İki litre suyu yavaş yavaş ilave edin. Buğu çıkana kadar kaynatın. Kaynadıktan sonra ocaktan alın ve soğumaya vazgeçin. Sırça şişelere bölüştürüp, buzdolabında muhafaza edebilirsiniz.

Sabahları aç karnına 2 yemek kaşığı ve yatmadan iki saat evvel 2 yemek kaşığı olmak üzere günde 4 yemek kaşığı harcayın. Kardiyo sıhhatinizi hakimiyet altında yakalamak için atardamarlarınızı netlikle arınacaktır. Buna ek olarak tansiyonunuzu da muhakkak bir skonutiyede yakalamak için mükemmel bir ilaçtır.

Bir cevap yazın