Haşerelerden Kurtaran Natürel Karışım

Konutunuzdan çıkmayan inatçı Hamam haşerelerinden kurtulmak için bu karışımı hazırlamalı ve 4-5 gün üst üste uygulamalısınız. Ardından haşerelerin kaçtığını, kaçmayanların da can verdiğini göreceksiniz.

Hamam haşereyi görünümü ve hareketleri sebebiyle oldukça ürkütücü ve tiksindirici bir böcektir. Bir Hayli şahıs karşı karşıya gelmekten dahi korkarken bazıları da düşünmeye bile direnemez. Tüm bunların yanında kimse evinden aralıksız olarak üreyen hamam haşereyi ailesinden fert görmek istemez.

Marketlerde satılan kimyevi mahsulleri kullanarak kendinizin ve konuttaki hoşlandıklarınızın sıhhatini tehlikeye atabilir ya da kendi haşere savıcı ilacınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz. Zira bu haşereler ile çaba etmezseniz konutunuza sık sık bakteri taşıyacaklar, kısa zamanda hastalık derecesine varan neticeler ile karşılaşabileceksiniz.

Natürel haşere ilacı nasıl hazırlanır?

Vereceğimiz tanımı uygulamadan evvel ilk olarak alttaki tedbirleri almalısınız.

Çöp kolisini günde bir boşaltmalısınız. Özellikle mutfaktaki yüzeylerde yağ, şerbet ya da bal gibi yapışık alanları arınmalısınız. Bulaşıkları koku yaymaması için yemekten sonra hemen yıkamalısınız.

Konutu, özellikle de mutfağı pak ve sık sık havalanmış yakalamalısınız. Konutta nem ve su akıntısı olmamalı. Köşe bucaktaki ıslaklıklar, lavabo altındaki nemli yerler haşerelerin en hoşlandığı yerler arasındadır. Sarihte yemek, kesilmiş meyve sebze ya da çöp olmamalıdır.

Konuttaki Hamam Haşerelerini Öldüren İlaç

Bu natürel ilacı kullanarak 4-5 günde konuttaki tüm hamam haşerelerinden kurtulacaksınız. Bir Hayliyi konuttan kaçmış olacak. Ayrıca kaçmayanları da ölü bulacaksınız. Hemen haşere kovucu ilaç tanımı malzemelerine geçelim;

  • 1 tane soğan
  • 1 çay kaşığı karbonat

Soğanı ince ince doğrayın. Üzerine karbonatı ilave edip uzun zaman karıştırın. Her gün bu karışımı konutunuzun 4-5 yerine paylaştırarak dökün ve dağıtın. Bu operasyonu her gün yenilediğiniz taktirde haşereleri artık görmeyeceksiniz.

Bir cevap yazın