Bu Nebat Mide Meselelerinin Hepsini Çözüyor

Bahsettiğimiz nebat natürel ki de nilüferden başkası değil. Su altında gelişebilen ve rakamsız aşırısı Asyalı insanlar tarafından asırlardır kullanılan bu nebatın tadı sarihçesi deniz kestanesini andırıyor.

Mide problemlerinden kurtulmak ve kanser tehlikesini eksiltmek istiyorsanız siz de bu nebatı harcayarak işe başlayabilirsiniz.

Çin ananesel tıp usulleri arasında, nilüferin kullanım alanı oldukça yaygındır. İç uzuv kanamalarından, menstüral döngü rehabilitasyonlarına, bağırsak meselelerinden, akciğer meselelerine kadar bir hayli yerde kullanılıyor.

Fiziksel yararlarının sıhhatinize de iyi geliyor. Zekanızı gevşeten ve stresi eksilttiği öğreniliyor hatta Sinüziti tamamen rehabilitasyon ettiği dahi söyleniyor.

En iyi nilüferi nasıl seçeriz?

Nebatın tamamını harcayabilirsiniz ancak en bereketli kısmı köküdür. Bu nedenle kökü satın alırken dikkat faktörüz gereken yumuşak kısımları olmaması, dışının sert içinin ise sulu kalmış olması nebatın oldukça sıhhatli olduğunu gösterir.

Nilüfer kökünü harcamadan evvel, kökün sonlarını kesin ve tenini ayırın. Uzunlamasına ince ince doğrayın ve suyunu çıkartın.

Güzel arındığınıza emin olun zira aksi halde kanallar lekeli kalacaktır.

Siz nasıl rehabilitasyon usulleri uyguluyorsunuz? Nilüfer kökü rehabilitasyonumuzu sınadınız mı? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Bir cevap yazın