Bu Natürel Meşrubatla Ağız ve Beden Kokusundan Kurtulun

Günlük pakliğinizin yanı sıra bu natürel meşrubatı içmek, bedeninizde detoks tesiri yaratır ve kötü kokuya neden olan bakterilerin üremesini engeller.

Ağız kokusu da dahil olmak üzere kötü kokan bir beden hem bireyi hem de etrafındakiler rahatsız eder.

Genellikle hijyen beceriksizliğinden kaynaklanan kötü koku, bazen hormonlar, enfeksiyon veya hastalık suratından alana gelebilir.

Pek çok insan, terlemenin kötü kokuların ana nedeni olduğunu düşünüyor. Reelinde, kokunun nedeni başka kaynaklardan aldığımız bakterilerdir.

Eğer buna ortaya çıkan zehirli madde ölçülerini de ilavelersek, öyle ya da böyle hepimiz her zaman bu cins bir problemle karşı karşıya gelebiliriz.

Neyse ki, kokuyu hem önleyecek hem de ortadan kaldıracak sıhhatli mahsuller ve alışkanlıklar mevcut.

Kokuyu önlemenin yollarından biri olan bu natürel meşrubat, antibakteriyeldir ve detoks özelliklerine sahiptir. Ayrıca ağız kokusunu ve terlemeden kaynaklı kötü kokuyu tesirsiz hale getirir.

Şimdi size bu meşrubatın ne olduğunu ve evde yalnızca birkaç dakika içerisinde nasıl hazırlayabileceğinizi anlatacağız.

Mutlaka deneyin!

Rahatsız edici ağız ve beden kokusunu ortadan kaldıran meşrubat

Bu natürel, kötü koku savaşçısı meşrubat yeşil elma, karbonat, maydonoz ve bakteri ve asit imalini yasaklayan alkali gıdalar birleştirilerek yapılır.

Koku probleminin tek çözümü bu olmasa da, beden pakliğine dikkat ettiği halde yeniden de kötü koku problemi yaşayan şahıslar için ideal olacaktır.

Bu meşrubat belirli başlı yararlarını içinde barındırdığı, sindirim yoluyla zehirli maddelerden temizleten, hormonal etkinlikleri ve metabolizmayı tertip eden antioksidanlara borçludur.

Antibakteriyel ve virüsü önleyen özellikleri sayesinde, ciltte ve ağızda mikrop oluşmasını engeller.

Bu bileşenler aynı zamanda, soğan, sarımsak, biber gibi eforlu kokusu olan yiyecekler harcamaktan kaynaklanan kokuları da azaltır.

Kötü kokuyu ortadan kaldıran bu meşrubat nasıl hazırlanır?

Bu meşrubat, sualin kaynağına göre bedenden bedene farklılık gösteren ağız ve bedendeki rahatsız edici kokuyu ortadan kaldırır.

Karaciğer, sütun ve böbreklerin işlevini artıran, detoks özelliğine sahip malzemeler bu problemi önlemede size destekçi olur.

Yani, kökü kokunun arkasındaki bakteriler ortadan kaldırıldığında, geride kalan atıkları bedeniniz bu meşrubat sayesinde dışarı atar.

Bunun en iyi yanı ise, yüksek lif, vitamin ve mineral kaynağı olmasına karşın bu meşrubatın çok düşük bir kalorisi olmasıdır.

Malzemeler

 • 1 adet yeşil elma
 • 2 adet nane yaprağı
 • 1 tutam maydonoz
 • 2 adet limon suyu
 • 1 çay kaşığı karbonat 5 gr
 • 250 ml su

Hazırlanışı

 • Yeşil elmayı hoş bir biçimde yıkayın, ardından doğrayın ve tohumlarını çıkarın.
 • Nane yapraklarını yıkayın ve maydanozları da yıkadıktan sonra ufak ufak doğrayın böylece basitlikle blender’dan geçirebilirsiniz.
 • Limon suyu ve suyu da blender’a koyduktan sonra tam malzemeleri takribî 3 dakika karıştırın.
 • Topak kalmadığından emin olun ardından süzmeden servis edin.
 • Özelliklerini kaybetmemesi için hemen için.
 • Bu meşrubatı harcamak için en ideal zaman her sabah kahvaltı öncesidir.

Aklınızda bulunsun

Ağız kokusunu yasaklamak ve ortadan kaldırmak için, bu meşrubatı kahvaltıdan evvel ve baharatlı besinler yedikten sonra için.

İçecekten daha fazla yararlanmak için, kendinize 2 haftalık bir detoks programı yapın ve her sabah kahvaltıdan evvel bunu için.

Bu iki hafta süresince, işlenmiş besinlerden, un, şeker ve zehirli madde bakımından zengin değişik besinlerden uzak durun.

Ayrıca, uzuvlarınızı temizletmek için gün içinde daha fazla su içmenizi öneriyoruz.

Aynı zamanda, kullandığınız hijyen mahsullerinin ve paklik alışkanlıklarınızın gerçekten tesirli olup olmadığını bir kere daha düşünün.

Bakteri ve kötü koku oluşmasını basitleştiren makyaj malzemeleri ve parfümler, cildinizin pH seviyesini değiştirebilir.

Eğer hiçbir şey işe yaramıyorsa, hekiminize müracaat etin. Böylece sualin kaynağını ve en tesirli rehabilitasyon usulünü bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın