Bu karışım bedendeki tüm mikrobu can ver-dü-rüyor!

Bedeni hastalıklardan gözetmek güç gibi görünse de ihtiyat almak gerekiyor. Bu karışım bedendeki tüm mikrobu öldürüyor, böbrekleri arınıyor ve aynı zamanda zayıflatıyor. İşte tüm hastalıklardan gözeten inanılmaz karışım..

Sağlık için oldukça verimli gıdalar olan limon ve sarımsak toplandıklarında inanılmaz bir ikili oluyor ve bir hayli hastalıkta da şifa maksadına kullanılıyor. Limon ve sarımsak ayrı ayrı da birer şifa ambarı olsa da toplandıklarında bedeni tüm hastalıklardan gözeten bir kalkana dönüşüyorlar.

Kanserden gözetiyor, zayıflatıyor ve daha bir hayli problem ortadan kaldırıyor. İşte limon suyunun içerisine sarımsak atıp içtiğinizde sıhhatinize olan faydaları..

KANSER YARADILIŞINA KARŞI TÜM BEDENİ GÖZETİYOR

Limondaki yüksek ölçüde yer alan C vitamini ve sarımsağın içerisinde yer alan antioksidan bağışıklığı muhteşem hale getiriyor. Cilt alerjenlerini yasaklamanın yanı sıra kanser hastalıklarına karşı tüm uzuvlarda kalkan vazifeyi görüyor.

TIKANAN DAMARLARI AÇIYOR

Limon suyunun içerisine sarımsak atıp içtiğinizde, tıkanan damarlar açılıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor. Kolesterol ve lipidi düşürerek hasarlı yağların süratli bir biçimde yakılmasını sağlıyor.

KİLO VERDİRİYOR

Düzenli olarak harcanan sarımsaklı limon suyu bedendeki hasarlı yağların yakılmasını sağlayarak süratli bir biçimde kilo vermenize destekçi oluyor.

BÖBREKLERİ ARINIYOR

Böbrek ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, bedendeki kabarıklığı yok ediyor ve dokularda ödem oluşmasını yasaklıyor. Helycobeacter pylori isimli ülser mikrobunu öldürerek, mide ve oniki parmak bağırsağı ülserinin kesin rehabilitasyonunu yapıyor.

HER TÜRLÜ AĞRIYI KESİYOR

Tüm romatizmal sızıları iyileştiren sarımsaklı limon suyu, kireçlenmeyi önleyerek her türlü sızının geçmesine destekçi oluyor.

Bir cevap yazın