Bu Karışımla Önümüzdeki 5 Sene Sızı Sürüklemeyeceksiniz

Bu pratik rehabilitasyon usulü sayesinde sızılara veda edeceksiniz Allahın İzniyle. Zeytinyağı ve tuz karışımı ile eklem sızılarına son.

Azıcık tuz ve zeytin yağını karıştırın, önümüzdeki 5 sene müddetince sızı sezmeyeceksiniz..

Zeytinyağı içerisinde Çözünen Natürel Tuz Baş, Boyun ve Eklem Bölgesindeki Sızıları Gideriyor!

Özellikle baş, boyun ve eklem sızıları insan hayatını oldukça kötü tesirler. Bu meseleyi natürel malzemelerle çözebilirsiniz. Size vereceğim bu kolay tanım sayesinde 5 yıl sızı tasayı yaşamayacaksınız! İddialı azıcık ama yapan herkesin ortak fikri bu biçimde, güvenin!

Yalnızca 10 yemek kaşığı nitelikli tuza ve 20 yemek kaşığı zeytinyağına lüzumumuz var. Zeytinyağı Tuz Karışımı ile önümüzdeki 5 yıl sızı sürüklemeyin!

Tanım: Bu tanımı hazırlamak için çok da mücadele sarf etmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken sırça bir kapta malzemeleri karıştırın. Ağzını sımsıkı kapatınca iki gün içinde karışımınız sarih renkli olacaktır.

Uygulama: Tercihen sabahları karışımı ağrıyan bölgeye sürün. Ovuşturarak yedirin. Şayet baskı oluşuyorsa ve katlanamıyorsanız, 2-3 dakikayla başlayın ve usulca bu dakikayı çoğaldırın. Uzmanlar 20 dakikalık masajın yeterli olduğunu söylüyorlar. Ardından nemli bir havluyla hafifçe silin.

Deriniz şayet tahriş olursa bebek pudrasını tahriş olduğunuz bölgeye hafifletmek için sürebilirsiniz.

10 Gün içinde, karışım cildinize tesir etmeye, kıkırdak ve kemik bağlarındaki adaleleriniz yenilenmeye başlayacak. 8-10 gün arasında ciddi farklılıklar göreceksiniz!

Rehabilitasyonu uygularken sızınız tamamen kaybolacaktır. Sıhhatli kan akışına ve besbelli görüşe sahip olacaksınız. Bedeniniz zehirli maddelerden temizleyecek ve metabolizmanız en sıhhatli haline erişecek.

Bu rehabilitasyon aynı zamanda felçli hastalar içinde asıl bir umut kaynağıdır. Şöyle ki;
Almanya’da yapılmış olan araştırmalar neticesinde felçli uzuvların rehabilitasyonunda kullanılacak en natürel usul turşu tuzu ve zeytinyağıdır.

Sadece felç problemlerinde değil romatizma ve kırık sonrası hareketsiz ve cansız uzuvların iyileştirilmesinde de kullanılır.

Deneylere sabredilerek yapılan araştırmalar neticesinde ayak parmakları felç olan bir hastanın bu karışımı uyguladıktan sonra parmakları daha önceki haline dönmüştür. Bu nedenden dolayı bu karışımı yakınımızda felç problemi yaşayan akrabalarımıza, dostlarımıza da önerebiliriz.

Zeytinyağı ve Turşu Tuzu İle Felç Kürü Nasıl Yapılır?

Malzemeler:

1 litre natürel saf zeytinyağı

Yarım kilo turşu tuzu

Hazırlanışı:

1 litre natürel başka bir deyişle saf zeytinyağı ile yarım kilo turşu tuzu bir kabın içerisine alınarak iyice karıştırılır. Sizin açınızdan basit ve pratik olması için 2 buçuk litrelik pet şişelerin içerisinde malzemeleri karıştırabilir ve muhafaza edebilirsiniz.

Karışımın güneş görmesini sağlamak emeliyle uygun bir alan bulun.Bulduğunuz alan sizin basit erişebileceğiniz bir alan olmalıdır. Bunun nedeni karışımı gün içinde çalkalayıp tuzun iyice yağın içinde erimesini sağlamaktır. Hava sıcaklıklıkları vasati 25-30 dereceyken 10 gün karışımın güneşte kalması yeterlidir.

Zeytinyağı ve turşu tuzunu karıştırıp hazır hale getirdikten sonra güneşli bir etrafta güneş kremi sürer gibi felçli bölgeye karışımı sürmelisiniz. Karışımı sürdükten hemen sonra felçli bölgede oluşacak hareketlenmeye herkes afallayacaktır.

Karışım yarım saat süresince güneşte kaldıktan sonra ılık su ile yeniden masaj yapar gibi bölge yıkanır. Bu karışımı haftada 3 kere uygularsanız yeterli olacaktır.

Hem yapılışı hem de uygulanışı basit olan bu yöntemin tesirlerini başkalarıyla da paylaşınız.

Bu ehemmiyetli bilgi ve usullerden daha fazla şahsın yararlanması için, sevip, paylaşmayı unutmayın lütfen…

Bir cevap yazın