Buharın Eforu ile Sıhhatli Soluk

Elektronik sigara banal sigaraya oranla hasarı daha azdır. Günümüzde oldukça sık seçim edilen elektronik sigara modelleri kullanışlı olmasından dolayı en çok seçimler arasında yer alır. Seçim etmelerinin en büyük nedeni sıhhatli olmasıdır. Sigaranın verdiği hasarı bize vermez.

Banal Sigaranın zararları

Sigara kullanmak akciğer kanserine neden olup genç yaşta yaşamdan kopmamızı sağlar. Alışkanlıkları değiştirmek bizim için basit olmayacaktır. Fakat bu alışkanlıkları vazgeçmemize takviyeci olacak etkenler vardır. Bu etkenlerden bir tanesi de elektronik sigaradır.

Elektronik sigara banal sigara kadar hasar vermeyip zamanla sigarayı vazgeçmemize de takviyeci olur. Elektronik sigara sayesinde banal sigaradan alacağımız nikotin ölçüsünü elektronik sigaradan karşılarız. Çay ve kahvedeki kadar nikotin kapsadığı için insan sıhhatine hasar vermez.

Elektronik Sigaranın Verimleri

Electronic cigarettes are actually battery operated devices that use a heating element to atomize a flavored liquid, typically containing nicotine, so that it can be inhaled.

Şimdi size neden elektronik sigarayı seçim etmenizin gerektiğine söyleyeceğim. Elektronik sigarayla, tütünlü sigara arasındaki farkı anlayacaksınız.

  • Elektronik sigara içerisinde bulunan maddeler banal sigaraya göre yok denecek derecede azdır.
  • Elektronik sigaranın içerisinde duman olmadığından dolayı hasarlı olan karbon monoksit ve başka hasarlı dumanları yaymaz.
  • Maddi açıdan gayet uygundur.
  • Çevremize hasar vermez
  • Sigarayı vazgeçmeye takviyeci olmaktadır.
  • Görüntüsü bakımından gayet şık ve gösterişlidir.
  • Dişlerimizin sararmasına neden olmaz. Cildimizin pak kalmasını sağlar.

Elektronik sigara yaşamımızdaki en büyük risk olan tütünlü sigaranın yaşamımızdan çıkmasına takviyeci olup sıhhatimize kavuşturur.

Tütünlü sigaranın neden olduğu ölümcül hastalıklardan korunmak için tütün ürünlerine vazgeçmeliyiz. Bu mahsullere tetikleyen yan faktörleri yürüyüşe giderek, kamplara giderek, sosyal etkinliklere katılarak bizi sigara tetikleyen psikolojik nedenleri bu etkinlikler sayesinde yok etmiş oluruz. Yaşama daha pozitif bakar. Yaşamdan zevk almayı biliriz.

Bir cevap yazın