Tam bedeni iyileştiren en tesirli karışım bal limon karbonat sarımsak

Tam bedeni iyileştiren en tesirli karışım bal limon karbonat sarımsak
Tam bedeni iyileştiren en tesirli karışım bal limon karbonat sarımsak, evet yanlış dinlemediniz… Bal, sarımsak, limon suyu ve karbonat ile hazırlayabileceğiniz bedeniniz için bütün bir şifa karışım yazımızı okuyunca hemen yapmak isteyeceksiniz. Antibiyotik kullanmanıza gerek yok.

Kanserden korunmak için, formda kalmak için, bedeni detoks yapmak için bu en eforlu natürel antibiyotiği kullanmanız yeterli. Herkese öneri ediyoruz bu karışımı yapın ve sosyal medya hesaplarınıza hisseylesin. Erişebildiğiniz kadar şahsa ulaştırın.

Tam bedeni iyileştiren en tesirli karışım için lüzumlu malzemeler: 1 adet görselde de göründüğü gibi bütün sarımsak,2 adet limonun suyu, 100 gram organik bal, 1 çay kaşığı karbonat. Bu malzemeleri temin ettiyseniz hemen yapılışına geçelim.

Tam bedeni iyileştiren en tesirli karışım yapılışı: Sarımsakları atayıp ufak parçalar halinde kesin, limon suyunu, bal ve karbonat ile karıştırın. Karışımı pak ve kuru bir sırça kavanoza koyun 8-10 gün kadar buzdolabında bekletin.

Bu rehabilitasyon Tibetliler tarafından yapılır ve Tibet ilacı olarak da bilinir.

Tam bedeni iyileştiren en tesirli karışım hangi gidişatlarda kullanılır
Antioksidan özelliklerinden dolayı bu karışım kanseri, diyabeti, kabızlığı, osteoporozu önler ve önlemeye destekçi olur, takviyeler. Limon ve karbonat karışımıyla oluşan PH balansı bedenimizi alkali yapar be pek çok hastalıktan gözetir. Yapılan araştırmalar da göstermiştir ki bu karışım kanser rehabilitasyonunda kullanılan sitostatiklerden 10.000 kat daha tesirlidir. Sitostatik kanser hücrelerininin parçalanıp gelişmesini yasaklamak için kullanılır

Bir cevap yazın