Daha İyi Bir Uyku İçin Konut Üretimi Merhem

Uyku problemleriniz mi var? Bu harikulade merhemi yapmayı deneyin ve konutinizde hazır bulundurun. Özellikle uyku bozukluğu probleminiz olduğunda, daha iyi yatmanızda size dayanakçı olacak bu şahane çözümle tanışın.

Daha iyi bir uyku ister misiniz?

Alttaki bebek gibi huzurla yatmak için bu karışımı kesinlikle denemelisiniz.

Bedeninizin hem fiziksel hem de zekasal olarak dinç olabilmesi için sürekli olarak günde en az 8 saat yatmanız gerekir.

Çoğunlukla, uykunun sıhhat için ne kadar ehemmiyetli olduğunu öğrenmiyoruz. Bu dinlenme yarıyılında bedeninizin bazı hayati işlevleri faalleştirilir. Bu da değişik bereketlere ek olarak, hormon imalinizi, beyin sıhhatinizi ve metabolizmanızı düzenler.

Zararsız olduğunu düşündüğünüz için daha az yatmaya alışmış olabilirsiniz. Ancak, reel şu ki zamanla hayat niteliğinizi etkileyen bazı istenmeyen gidişatlarla karşılaşabilirsiniz.

Uykuya bağlı rahatsızlıklar

Çabuk yorulma, konsantrasyon bozukluğu ve açlık hissi gibi nedenlerden daha fazla yemenize neden olabilir.

Hakikatinde en iyisi, uyku bozukluğuna neden olan meseleleri tanımlamanız ve bunlarla baş faktörün bir yolunu bulmaktır.

Bir çok natürel ilaç arasında, daha iyi yatmanıza dayanakçı olan konut üretimi bir merhem vardır. Bu da kapsadığı malzemelerin sıhhatli olmasından kaynaklanır.

Bugünkü yazıda, size bu merhem hakkında daha fazla bilgi vereceğiz ve nasıl hazırlandığını anlatacağız.

Biz genellikle soğukkanlılaştırıcı ilaçlar kullanarak uyku problemimizi ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Bununla beraber, sıhhatinizde rastgele bir ters tesire oluşturmadan bu problemi çözebileceğiniz bazı seçenek usuller vardır.

Bugün sizinle paylaşmak istediğimiz natürel merhem çok güzel ve gevşetici bir aromaya sahiptir. Uyguladıktan sonra, daha iyi yatmanıza dayanakçı olacak hormonların imalini uyarır.

Hindistan ckonutizi yağı ve zeytinyağı gibi sıhhatli maddelerin birleştirilmesiyle yapılır. Bu maddeler ıslatıcı ve antioksidan özellikleri ile bilinirler.

Balmumu, portakal özü ve lavanta yağının yararlarıyla birleşen bu maddeler, size daha iyi yatmanıza dayanakçı olan eşsiz bir gevşeme tecrübeyi sunar.

Esansiyel yağ asitleri, protein ve minerallerin yüksek içeriği cilt gözeneklerinde basitçe emilir, böylece cilde kirlerin görünümünü yasaklayan ekstra nemlilik ve yiyecek sağlar.

Dahası, etkin bileşenleri adalelerinizi ve eklemlerinizi hafifletmeye dayanakçı olur. Sürekli bir uykunun anahtarıdır.

Bu merhemi, rahatsızlık veren adet krampları için de kullanabilirsiniz. Kan dolaşımınızı süratlendirerek sızının şiddetini hafifletir.

Bu uyku arkadaşı merhem konutde basitlikle hazırlanabilir. Tek yapmanız gereken bu kolay adımları takip etmek ve aktarlardan basitlikle alınabilen malzemeleri kullanmaktır.

Bu merhemdeki aromaların sentezi bedeninizi hafifletmeye dayanakçı olur bu sebeple yüksek nitelikteki malzemeleri seçim etmek en iyisidir. Özellikle Hindistan ckonutizi ve zeytinyağının düşük maliyetli seçenekleri bulunsa da, en iyi neticeleri elde edebilmek için %100 organik olanlarını seçim etmek en doğrusu olacaktır.

Bunun yanı sıra, esansiyel yağları kolay esanslarla karıştırmayın zira esansların yalnızca aroma verme özelliği vardır.

Malzemeler

  • Yarım fincan Hindistan ckonutizi yağı 100 gr
  • Yarım fincan zeytin yağı 100 gr
  • 3 yemek kaşığı rendelenmiş balmumu 45 gr
  • 1 çay kaşığı lavanta yağı 5 gr
  • 1 çay kaşığı portakal esansiyel yağı 5 gr
  • Yarım çay kaşığı tarçın esansiyel yağı 2 gr

Hazırlanışı

Öncelikle, Hindistan ckonutizi yağını bir benmari usulü ısıtın. Ardından, zeytin yağı ve balmumu ilave edin ve tüm malzemeler karışana kadar düşük ateşte kaynatın. Tam malzemeler eridiğinde, tahta bir kaşıkla karıştırın ve ocaktan alın. Son olarak, karışım katılaşmadan evvel esansiyel yağları da ilave edin ve iyice karıştırın. Hava geçirmeyen bir sırça kavanozun içine boşaltın ve kremsi bir doku elde ettiğinizde kullanmaya hazır hale gelmiş demektir.

Kullanımı

Merhemden az ölçüde alın ve kibar bir biçimde ayaklarınızı ovun.
Ardından çorap giyin ve dinlenin. İsterseniz, daha fazla rahatlık vermesi için göğüs ve sırt bölgelerinize de uygulayabilirsiniz. Hakikatinde, stresi ve baş sızısını yatıştırmak için bu merhemi şakaklarınıza masaj yaparak da kullanabilirsiniz.

Bu harikulade merhemi konutde yapmayı deneyin. Uykusuzluk problemi yaşadığınızda daha iyi yatmanızı sağlayacak şahane bir çözüm!

Bir cevap yazın