Damar Tıkanıklığına Çoban Çökerten Otu

Ciddi bir rahatsızlık olan damar tıkanıklığı için şahane bir nebattan bahsedeceğiz. Yalnızca 21 gün sonra damar meselelerini yok eden nebat: Damar Hastalığınız varsa şifalı çoban çökerten otu kullanarak kurtulabilirsiniz.
Uzmanların yaptığı söylemeye göre damar hastalıklarından çoban çökerten otu kullanarak kurtulmanın olası olduğu belirtildi.

Uzmanlar “Günümüzde dünyada Latince adıyla Tribulus Terrestris olarak bildiğimiz, Türkçe adıyla çoban çökerten otu damar sıhhatimiz için muhteşem bir nebattır” diye belirtti. Ayrıca bu nebata Domuz Pıtrağı, Deve Dikeni adları da denilmektedir. Hastalıkların çok rakamda sebebi damar ve dolaşım bozukluklarıdır. Damarlarda kalınlaşma, şişme ve iltihaplanmalar alana gelebilir ancak hastalık her ne olursa olsun deva elbette bulunacaktır.

“Damar tıkanıklığı ile baş başa kalan fertler gönül rahatlığı içerisinde çoban çökerten otunu sabah akşam dilerse çorbasına katarak, dilerse bir tatlı kaşığı ölçüyü kullanarak çay yapıp içebilirler. Bu ot sizlerin tıkalı olan damarlarınızı açmakla birlikte yürüme güçlüğünden hareket kısıtlılığına kadar pek çok mevzuda verimli olacaktır. Kullanmaya başladığınız günden 21 gün sonrasında vücudunuzda bazı damarsal problemler ortadan kalkmaya başlar, 3 ay devam ederseniz bir hayli hastalığı vücudunuzdan atabilirsiniz” ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın