Dişlerinizi Bu Yağlarla Fırçalayın ve Ömür Boyu Dişçiye Gitmeyin!

Nebat özleri seçenek tıpta ve aromaterapide sıklıkla kullanılıyor ve bildiğiniz gibi verimleri saymakla bitmez. Muhtemelen öğrenmediğiniz şey bu nebat özlerinin dişlerinize ne kadar iyi geleceği.

Plak, kir ve bakteri yaradılışını yasakladığını hatta diş ve diş etlerinizi daha sıhhatli hale getirdiğini zamanla siz de göreceksiniz. En tesirli iki yağımız çay ağacı yağı ve karanfil yağı.

Çay Ağacı Yağı

Çay ağacı yağında bakteri, virüs ve mantar kaynakları hastalıkları önleyen natürel özellikler bulunur. Bu nedenle, ağız kokusu ve ağız içi tüm meselelerinizde, ağzınızı pak yakalamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Karanfil Yağı

Karanfil yağı diş doktorlarının ağzınızı uyuşturmak için kullandığı suni bileşenin benzerini natürel olarak barındırıyor. Ayrıca kapsadığı antioksidanlar sayesinde ağız sıhhati için şahane bir taşıt oluyor.

Çay Ağacı Yağı ve Karanfil Yağı Karışımı

Bu iki yağı her gün karıştırarak kullandığınızda, kısa zaman içerisinde ağız sıhhatinizde ciddi değişiklikler alana gelecek. Tek yapmanız gereken birer damla çay ağacı ve karanfil yağını, taşıyıcı bir yağ olan hindistancevizi yağıyla birleştirip dişlerinizi bununla fırçalamak.

Siz diş sıhhatinizi nasıl gözetiyorsunuz? Usullerinizi bizimle paylaşın!

“Dişlerinizi Bu Yağlarla Fırçalayın ve Ömür Boyu Dişçiye Gitmeyin!” için bir yorum

Bir cevap yazın