Diyetisyenler dahi afallamış! Günde Yalnızca 6 Damlası, Göbek Yağlarınızı Büyülü Bir Biçimde Yok Edecek!

Karın yağları, erkeklerde ve özellikle bayanlarda görülen en yaygın sıhhat ve estetik meselelerden biridir. Kader yapıtı bugün, yağ aldırma operasyonları gibi fazla şeylere müracaat etmeden ortadan kaldırmanın bir hayli yolu vardır. Natürel olarak kilo vermek için seçeneklerden biri de, kazara, bir hayli hastalığa karşı bedeni gözetmek, evde natürel maddelerle hazırlanabilen eforlu bir yağ kullanmaktır. Onunla tanışmak mı istiyorsun?

Yağları yakan tarçın yağı kürü

Uzun senelerdir bu tarçın yağı, sıhhati iyileştirmek için farklı hastalıkların rehabilitasyonunda ve önlenmesinde seçenek bir rehabilitasyon olarak kullanılmaktadır. İlk başta şifalı emelli yaratıldı, ancak daha sonra yağ yakmak için de çalıştığını keşfetti; özellikle de karın.

Bu yağın değişik bereketleri, Bedenden zehirleri atıp, beyin ve belleği kuvvetlendirmeye dayanakçı olur, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir ve şeker hastalığı olan ya da yüksek şeker seviyesine sahip bireyler için ideal bir çözümdür

Yağları yakan tarçın yağı kürü tarifi

Malzemeler

 • 1 su kadehi zeytinyağı.
 • 6 tarçın çubuğu.
 • 1 kapaklı sırça şişe.

Hazırlık:

 • Adım 1. Tarçın çubuklarını minik bir sırça kavanoz doldurun.
 • Adım 2. Üzerine zeytinyağı dökün ve yağ altına daldırılmış olduğundan emin olun.
 • Adım 3. Şişeyi evinizde sıcak bir yere koyun, 3 gün süresince orada vazgeçin ve sık sık çalkalayın.
 • Adım 4. Önerilen müddet dolduktan sonra, bir gazlı bez veya eşi bir malzeme kullanarak karışımı süzün ve serin, kuru bir yerde saklayın.

Bu nasıl kullanılır

Avantajlarından faydalanmak için her ana yemekte 6 damla tarçın yağı almalısınız takribî 1 çay kaşığı kadar ve bu kilo kaybını teşvik etmek için yeterli olacaktır.

“Diyetisyenler dahi afallamış! Günde Yalnızca 6 Damlası, Göbek Yağlarınızı Büyülü Bir Biçimde Yok Edecek!” üzerine 7 yorum.

  1. Bu nasıl kullanılır

   Avantajlarından yararlanmak için her ana yemekte 6 damla tarçın yağı almalısınız yaklaşık 1 çay kaşığı kadar ve bu kilo kaybını teşvik etmek için yeterli olacaktır.
   Diye yazıyor

Bir cevap yazın