Düğün Günü Damat Geline Öyle Bir Sürpriz Yaptı Ki Gelinin Ağzı Sarih Kaldı

Olduğumuz şahsı kabul etmeli ve sahip olduğumuz özelliklerin bizi biz yaptığını kavramalıyız. İyi bir yaşam yaşamanın ilk kaideyi budur.

Hepimiz ihtiyarlamaktan korkarız ama buna karşın zaman geçtikçe yeni buruşukluklar, yeni sızılar keşfederiz. Adalelerimiz cılızlar, midemiz daha öncekinden düşünmeden yediğimiz yemekleri hazmetmekte zorlanır. İhtiyarlamanın en sıkıcı bulgularından biri de saç dökülmesidir.

© ShutterStock

İlk bulgu seyrelme ve saç tellerinin incelmesidir. Daha Öncekinden sahip olduğunuz özgüven yavaş yavaş kaybolmaya başlar.

İçeriğimize mevzu olan bireyin düğün gününde kuaför salonunda yaşadığı metamorfoza inanamayacaksınız. Emeli ailesi ve dostlarını donakaltmak olan damadımız gerçekten de mucizevi bir metamorfozdan geçerek salondan değişik biri olarak ayrılıyor.

© ShutterStock

Kuaförü Jason YouTube kanalından sıklıkla alıcılarıyla birlikte sürüklediği videoları paylaşıyor ancak bu sefer ki o kadar çok alkış ve paylaşım almış ki kendisi de afallamış. Biz de sizlerin de bilmek güzelinize gider diye düşündük ve bu içeriği hazırladık.

© ShutterStock

Alıcısının saçını düzleştiren ve geriye tarayan Jason, ardından saç çıkartıcı bir fiber solüsyon kullanarak alıcısının saçındaki kel kısımları yok ediyor.

© ShutterStock

Sonuç sizi afallamışa çevirecek. Müstakbel eşinin dahi tanımakta eforluk yaşayacağı alıcının metamorfozunu görmek için videoya bir göz atın!

Bir cevap yazın