Dünyaca namlı adların uyguladığı 4500 senelik soğuk rehabilitasyon

Christiano Ronaldo, Demi Lovato ve Jennifer Aniston gibi dünyaca namlı sporcu ve sanatçıların hem sıhhatlerini gözetmek hem de genç kalmak için uyguladığı bir usul var. CryoTherapy adlı bu usulün tarihi 4500 senelik Antik Mısır’dan günümüze kadar uzanıyor.

Yunanca “Soğuk Kür” anlamına gelen CryoTherapy, hoşluk ve anti-aging, kilo verme, adale gevşetme ve iyi sezme well being gibi dört esas alanda fayda sağlamak üzere, bedenin -140 ° C’ye kadar soğukla iyileştirildiği yenilikçi bir rehabilitasyon usulü. Bu ilaçsız sıhhat kürü, bedende kan dolaşımını süratlendiriyor, daha fazla endorfin salgılanmasını sağlıyor ve canlanmaya lüzum dinleyen bedenin, oksijen ve gıda ölçüsünü artırıyor. CryoTherapy’nin sağladığı bu iyileşme, holistik bütüncül fayda göstererek, zekasal devingenleşme sürecini de faal tutuyor.

İlk seanstan itibaren tesirlerini sezmeye başlayacağınız ve kumpaslı kullanımda bereketlerini sunan CryoTherapy, hücre gençleşmesini ve kolajen seviyelerini artırarak, kırışıklık bulgularını eksiltiyor ve cildi sıkılaştırıyor. Cryotherapy aynı zamanda, adalelerin iyileşmesini de süratlendiriyor.

CryoTherapy rehabilitasyonları, Christiano Ronaldo, Lebron James, Stephen Curry, Floyd Mayweather, Manchester City, Paris Saint Germain ve Golden State Warriors gibi dünya çapındaki sporcular ve spor ekipleri tarafından sportif performansı artırmak ve yaralanmaların daha süratli iyileşmesine destekçi olmak emeliyle uzun senelerdir kullanılıyor.

CryoTherapy rehabilitasyonları, ayrıca ihtiyarlama bulgularına karşı savaşması ve kilo vermeye destekçi olması için metabolizmayı süratlendirme yoluyla genç, hoş ve formda kalmak emeliyle Jennifer Aniston, Demi Lovato ve Hugh Jackman gibi Hollywood şanlıları tarafından da kullanılıyor.

Bu rehabilitasyonu en tehlikesiz ve konforlu biçimde tecrübelemek isteyenler için ilk profesyonel merkez, dünyada bu alanda lider marka konumundaki °CRYO STAY YOUNG uzmanlığıyla, Nişantaşı City’s içinde açıldı. Genel Yayın Rejisörümüz Eda Günay’ın da test ettiği bu rehabilitasyon usulüyle alakalı kapsamlı bir tecrübe yazısını da yakın zamanda Uplifers.com’da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın