Elma Sirkesi Bal ve Ilık Su ile Zayıflama Kürü

Ilık suyun içerisine karıştıracağınız elma sirkesi ve bal karışımı ile süratli bir biçimde kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. İşte siz bedelli Bilgi Hekimi okurları için Zayıflatan Elma Sirkeli Kürün Yapılışı…
Elma Sirkesi Ne işe bereket? Bu kürde elma sirkesinin etmeni nedir?

Elma sirkesi zayıflamada oldukça tesirli bir yiyecektir. Bir çok perhiz listelerinin bırakılmaz malzemesi olan sirkenin en ehemmiyetli tesiri içerisinde bulunan meyve asitleri sayesinde metabolizmayı süratlendirmesi ve yeniden içerisindeki asitler sayesinde yağ yakımını hızlandırmasıdır.

Bu perhizde kullanacağınız sirkenin natürel olması ehemmiyetlidir. Zira hazır olan sirke bir ekip kimyevi harekâtlardan geçtiği için içerisinde bulunan yağ yakıcı asitlerin zayıflamada ki tesirini azaltmaktadır.

Elma sirkesi bedende yağ yakalanmasını maniler ve yağ yakıcı özelliği vardır.

Sirkenin bir değişik özelliği ise bedende ki dokuların yağ yakalamasını yasaklaması güzergahıyla natürel bir yağ yakıcı özellik göstermesidir.

Peki balı neden bu karışıma ilave ediyoruz? Bu kürde balın etmeni nedir?

Balın bu perhiz listesinde olmasının nedeni ise iştahı kesme özelliği ve kan şekerini tertip etme tesirinden kaynaklanmaktadır.

Ballı Elma Sirkesi Kürünün malzemeleri;

1 Kadeh Su ılık su olması nasihat edilir
2 tatlı kaşığı sirke
1 tatlı kaşığı dolusu bal
Elma Sirkesi ve Bal Perhizi Nasıl Yapılır?
Malzemelerin tamamını karıştırıyoruz.
Hazırladığımız karışımı sabah öğle ve akşam öğünlerden 25 dakika evvel aç karnına yudum yudum içiniz.
Bu kürü 15-20 gün süresince uygularsanız özellikle göbek, bel etrafı ve basenlerde ki eritilmesi güç olan yağların basitlikle erimesini sağlar.
Elma ve bal kürünü uygularken günde 20-30 dakika yürüyüş yaparsanız zayıflamada hoş neticeleri daha seri alabilirsiniz.
Ayrıca çiçek balını ilavelerken dikkat etkeniz gerekmektedir. 1 tatlı kaşığını geçer ise verimlerinin yanı sıra kan şekerini yükselterek hasar verebilir.

Ayrıca Elma Sirkesi ve Bal karışımının zayıflamanın yanı sıra bir çok bereketi bulunmaktadır. İşte o Bereketleri;
Kabızlığa karşı kesin ve tesirli bir çözümdür.
Kilo verme için oldukça etkilidir.
Yemeklerden yarım saat evvel içilen sirke bal karışımı gaz kabarıklığına iyi gelmektedir.
Hazırladığınız bu karışımı yara olan bölgenize bir pamuk dayanağıyla sürdüğünüzde yaraların acilen iyileşmesine katkı sağlar.
Sivilceler için 1 çay kadehi elma sirkesine yarım çay kadehi su ilave ederek problemli bölgenize sürüp tesirini görebilirsiniz.
Varis problemi olanlar için ise yumuşak bir havluyu elma sirkesine daldırın ve varisli bölgenize sararak 45 dakika süresince bacaklarınızı yüksek bir yere kaldırarak bekletin.
Dişlerinizi beyazlatmada ise dişlerinizi fırçaladıktan sonra diş fırçanızı sirkeye daldırın ve 1 dakika kadar tekerrür dişlerinizi fırçalayın kısa vakitte beyazlama tesiri olduğunu göreceksiniz.

NOT: Elma Sirkesini mide rahatsızlığı olan şahıslara dolaysız olarak nasihat etmiyoruz.

“Elma Sirkesi Bal ve Ilık Su ile Zayıflama Kürü” için bir yorum

Bir cevap yazın