Evinizdeki Haşaratlar Fareler Nasıl Uzaklaştırılır?

Hanedeki fareler ve böcekler nasıl uzaklaştırılır?

Hanedeki farelerle ve böceklerle başınız tasadaysa sakın korkmayın. Size vereceğimiz metotlarla hiçbir kimyasal kullanmadan farelerden ve böceklerden kurtulabileceksiniz. Üstelik onlardan kurtulmak için öldürmenize bile gerek kalmayacak. İşte hanedeki fareler ve böcekler nasıl uzaklaştırılır sorusunun cevabı…

Hane hanımlarının en büyük tasalarından olan hanede yer alan istenmeyen davetliler başka bir deyişle fareler ve böcekler oldukça asap bozucu bir gidişattır. Bu cins hayvanları öldürmek isterken kendi sıhhatimizden da olabiliyoruz. Fareler ve böceklerden hiçbir kimyasal kullanmadan ve onları öldürmeden kurtulmak istiyorsanız size vereceğimiz acayip tabii metotları deneyim edebilirsiniz.

İşte fareler ve böcekleri uzaklaştıracak yollar…

Kalıp sabun yolu

Böceklerin ve farelerin gezdikleri yerleri beyaz kalıp sabunla ovarsanız fareleri kısa zaman içerisinde uzaklaştırabilirsiniz. Beyaz sabunun aşikar kokusu özellikle fareleri hanenizden kısa vakit içerisinde uzaklaştıracaktır.

Sirkeli su

Farelerin ve böceklerin dolaştığı yerleri sirkeli su ile silip uzaklaştırabilirsiniz. Sirkeli su ile silinen yüzeylerde böceklerin ve farelerin dolaşması hemen hemen imkânsız hale gelecektir.

Hamam haşerenine karabiber

Hamam böceklerini uzaklaştırmak için karabiber yolunu deneyim edebilirsiniz. Evin kapı kirişlerine döktüğünüz karabiber hamam böceklerinin uzaklaşmasını sağlayacaktır.

Biberiye yağı yolu

Aktarlardan bulabileceğiniz biberiye yağı da böcek ve fareleri hanenizden uzaklaştırmaya yarayacak bir öbür yoldur. Biberiye yağının aşikar kokusu, özellikle fareleri rahatsız edecek hanenizin kapısına bile yanaşmalarına izin etmeyecektir.

Bir cevap yazın