Konuttaki Olumsuz Enerjiyi Sirke Tuz Kadehi ile Atın

KONUTUNUZDA OLUMSUZ ENERJİ VARSA, SİRKE TUZ ve SU KADEHİ USULÜ ile OLUMSUZ ENERJİYİ ATIN… SİRKE + TUZ + SU

Özellikle konutlarımız enerjinin çok karmaşık olduğunu etraflardır. Hisler, duygular ve düşünceler bir çok değişik enerji oluşturur. Aynı zamanda konuta gelen konuklarımız da pozitif veya olumsuz enerji getirebilirler. Olumsuz enerjilerin birikmesi neticesinde kötümser düşünceler, stres halinin aralıksızı gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz. Daha kötüsü ise bu enerjiler konutunuzun içinde her yere siner ve çıkarılmadığı sürece kötü tesirleri devam eder.

EVDE OLUMSUZ ENERJİ VARSA?

Olumsuz enerji; ilişkilerde meselelere, yanlış kararlar alınmasına veya uyumsuz biri haline dönüşmenize neden olabilir. Bunların neticesinde ise kendinizi daha bitkin ve kırılgan sezebilir, hatta hayata keyfinizi kaybedebilirsiniz. Bu nedenlerle konutunuzda veya büronuzda ki olumsuz enerjisi kumpaslı olarak ortadan kaldırmanız ruh sıhhatiniz açısında ehemmiyet taşımaktadır. Gerçeğinde olumsuz enerjiyi hayat alanınızdan atmak çok kolay.

Olumsuz Enerji Konuttan Nasıl Atılır?

Konutunuzda basitlikle hazırlayacağınız bir karışım sayesinde olumsuz enerjileri dışarı atabilirsiniz. Gereksiniminiz olan malzemeler yalnıza saydam bir kadeh, deniz tuzu veya kalın tuz, sirke ve su. İlk olarak kadehin 3’te 1 ini dolduracak biçimde tuz ilave ediyorsunuz. Ardından yarısına kadar su öteki yarısına da sirke ilave ediyorsunuz.

Hazırlamış olduğunuz karışımı konutunuzda görünmeyen bir noktaya koyun ve bir gün süresince bekletin. Bu vakit zarfında kadehin yerini hiç oynatmayın. 1 gün sonunda kadehinize bakın; şayet vazgeçtiğiniz gibi duruyorsa bulunduğunuz civarda olumsuz enerji yok demektir. Fakat kadehte baloncuk veya rastgele başka bir yaradılış varsa odanızda olumsuz enerji var demektir. Bu vaziyette yapmanız gereken kadehi vazgeçtiğiniz gibi bulana dek her gün aynı karışımı uygulamak. Ayrıca unutmamanız gereken bir öteki nokta ise olumsuz enerjiyi sürükleyen kadehinizi her gün konutunuzun dışında bir yere dökmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın