Konutunde Olumsuz Enerji Olduğuna İnananların Sınaması Gereken Deney!

Enerji kavramına inananlar iyi enerjilerin iyi şeyleri, kötü enerjilerin kötü vakaları kendine sürüklediğini düşünürler.

Kısacası bu inanca göre düşüncelerimiz, duygularımız değişik cinste enerjiler oluşturur ve bu enerji cinsine göre yaşamımızın tümünü etkileyebilir.

Özellikle konutlarda bu enerjiler sıkça sezilebilir. Konutta yaşayanların tüm ruh halleri kadar konuta gelen davetlilerin getirdiği enerjiler de konutta kötü bir enerji oluşmasına tesir edebilir.

Bu kötü enerjiler konutun her yerine sindiği için ve basit basit çıkarılmadığı için kötü tesirleri tüm yaşamınızı yayılabilir.

Ama iddia edilen o ki konuttaki bu kötü enerjiyi tespit etkenin ve ondan kurtulmanın çok basit bir yolu var.

Konutta kötü enerji varsa ne olur?

Konutta bulunan kötü enerji yaşamınızın tümüne negatif tesir edebilir. Şayet dışarıdan konuta geldiğinizde kendinizi olduğundan daha fazla bitkin, kötümser seziyorsanız bu hayat alanınızda kötü enerji olduğu anlamına gelebilir.

Bu da ilişkilerinizde mesele yaşamanıza, kendinizi depresif ve stresli sezmenize, uyumsuz biri olup sıkça münazara etmenize, kırılgan bir ruh haline sahip olmanıza, hayat keyfinizi kaybetmenize neden olabilir.

Evdeki olumsuz enerjiyi tespit edip yok eden üç malzemeli karışım

Malzemeler:

Deniz tuzu
Beyaz sirke
Su
Şeffaf bir bardak

Nasıl uygulanır?

Evvel kadehin üçte birini dolduracak kadar tuz ilave edin. Ardından geri kalan kısmın yarısına su, yarısına sirke doldurun.

Bu karışımı konutta görünmeyen bir noktaya koymak en ehemmiyetli nokta. Misalin bir dolap içine gizleyebilirsiniz. Öteki ikinci ehemmiyetli nokta ise kadehi 24 saat süresince hiç hareket ettirmemek.

Bir gün sonra kadehi gözlemleyin. Şayet bardak koyduğunuz gibi duruyorsa, hiçbir başkalaşım yoksa konutta olumsuz enerji yok demektir. Ama şayet üzerinde baloncuklar varsa ya da vazgeçtiğinizden çok değişik bir görünümdeyse evinizde olumsuz enerjiler olabilir.

Şayet ikinci vaziyet geçerliyse yapmanız gereken kadehi aynı biçimde bulana kadar her gün bu operasyonu yinelemek. Burada yeniden ehemmiyetli bir nokta var; olumsuz enerjiyi sürükleyen karışımı her gün konutunuz dışındaki bir yere dökmelisiniz.

Bardak testiniz zaferli oluncaya kadar devam edin ve yaşamınızdaki hemen her şeyi negatif etkileyen, sizi mutsuz biri yapan o kötü enerjilerden kurtulun.

Bir cevap yazın