Konutunuzdan Elma Sirkesi Yetersiz Olmasın

Hakikat Bir Mucize ve Kullanım Alanları İle Gerçekten Donakaltan ELMA SİRKESİ İle Alakalı Bu Muazzam Yazıyı Kesinlikle Okuyun ve Yazılanları Usunuzun Bir Kenarına Anekdot Edin. Konutunuzdan Asla Elma Sirkesini Yetersiz Etmeyeceksiniz…

Sadece yemeklerde emeliyle de seçim edilen elma sirkesi konutunuzda hem natürel hem hesaplı bir biçimde kullanılabilir. Natürel, organik ve lezzetli elmalar kullanarak yapacağınız bu sirke tamamen saf bir sirke olacaktır.

Elma Sirkesi Bereketleri

– Elma sirkesinin mikropları öldürücü tesiri vardır.

– Halı pakliğinde ve mobilya parlatmada oldukça tesirlidir.

– Bulaşık aygıtı ve çamaşır cihazlarınız da kullanarak hijyen ve parlaklık verebilirsiniz.

– Elma sirkesi sivilce problemleri olan şahıslara önerilmektedir. İçerisinde bir ölçü soda ilave ederek sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz.

– Topuk dikeni problemlerinde ılık su ile karıştırılarak kullanılması öneri edilir. Rehabilitasyon edici tesiri vardır.

Elma Sirkesinin Cilde Bereketleri?

– Güneş yanığı, yaşlılık kirleri gibi cilt problemlerini giderici tesiri vardır.

– İltihaplı Sivilce, siğil, selülit, ve sivilce problemi olanlara önerilmektedir.

– Selülit giderici özelliği vardır.

– Haşere ısırıklarında rehabilitasyon emelli kullanılmaktadır.

– Suratımızın Ph balansını tertip edici tesiri vardır. Yağlı ve kuru cildi olanları için önerilmektedir.

– Yukarıyada da bahsettiğimiz gibi elma sirkesi sivilce rehabilitasyonunda yoğun olarak kullanılmaktadır.

Elma Sirkesi Zayıflatır Mı?

Elma sirkesi ile zayıflama: İyi bir perhizle beraber uygulandığında zayıflamada olukça destek edici özelliktedir. Yemeklerden evvel ve yemek sırasında harcandığından tokluk hissi verici tesiri vardır. Elma sirkesinin kan şekerini tertip edici tesiri vardır. Kan şekerinde dalgalanma yaşanmaması tatlılara karşı olan zaafların eksilmesini sağlar. Bu sayede kilo almayı önleyicidir.

Elma Sirkesinin Öteki Bereketleri

Elma sirkesi hasarlı mikroorganizmaları öldürür. Mutfak bezlerinizi sirke ile dezenfekte edebilirsiniz. Ayrıca çamaşırlarda yumuşatıcı olarak makinanın yumuşatıcı gözüne, bulaşıklarda ise makinanın parlatıcı gözüne sirke koyup neticeyi görebilirsiniz.

Sirkenin en hoş yanı ise deterjan artıklarını tamamen silip atması. Konutunuzda halı pakliğinden tutun, mobilya parlatmaya kadar pek çok alanda işinize yarayacaktır.

Ayrıca sivilce problemlerine karşı elma sirkesi ve soda karışımının çok yararlı olduğu söylenmektedir. Bunun yanında yeniden topuk dikeni gibi problemlere karşı, ayaklarınıza sirkeli ılık suda masaj yağmak iyi gelecektir.

Ayrıca banyo sonrasında durulama suyunun içine bir ölçü elma sirkesi koyun ve bedeninizi bu suyla durulayın. Bu sayede şampuan veya sabun artıkları nötralize olacak ve mantar yaradılışı ihtimalinin önüne geçecektir.

Bir cevap yazın