Verimleri Saymakla Bitmiyor Bütün Bir Şifa Ambarı

Akdiken nebatının, kalp adalelerini kuvvetlendirici, kalp damarlarındaki kan dolaşımını çoğaldırıcı, kalp frekanslarını ve tansiyonu tertip edici, damarları genişletici kalitede olduğu belirtildi.

Kimya Mühendisi Nigar Yıldırım akdiken nebatının bilinmezlerini anlattı. Yıldırım, nebatın kalp arkadaşı olduğunu vurgulayarak “Akdiken sirkesi ile kalbinize arkadaş olun” dedi.

Yıldırım, akdiken nebatının verimlerini şu biçimde paylaştı: “Akdiken; dişli akdiken ve loplu akdiken olarak ikiye parçalayan, meyve, yaprak ve çiçeği seçenek tıp ismine oldukça fazla kullanım alanına sahip olan bir nebat çeşididir. Akdiken, Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde yetişebilen özel bir bakım gerektirmeyen nebat türüdür.

Akdiken nebatı, kalp adalelerini kuvvetlendirici, kalp damarlarındaki kan dolaşımını çoğaldırıcı, kalp frekanslarını ve tansiyonu tertip edici, damarları genişleticidir. Ayrıca yapılan araştırmalar neticesinde akdiken nebatının kramp çözücü ve serinkanlılaştırıcı tesiri de olduğu belirlenmiştir.

Homeopatibedenin kendiliğinden iyileşmesi için, akdiken tentürü akdiken meyvesinden hazırlanır, bitkinlik, iştahsızlık ve baş sızısı, baş dönmesi ve uykusuzluk için natürel rehabilitasyon edici niteliktedir.

Hastalık etkenlerinin ortaya çıkması akabinde rehabilitasyon edici kalitesiyle hastalığı iyileştirme tesiri vardır. Akdiken sirkesi, kalp arkadaşı, tansiyon dengeleyici, böbrek etkinliğini çoğaldırıcı tesiri olan akdiken meyvesinden istifade etkenin en verimli yoludur.

Verimleri saymakla bitmeyen akdiken nebatının ekstraktlı sirke formu ile özellikle homeopati ve kalp rahatsızlıklarında tesirli bir şifa kaynağıdır.

Kumpaslı kullanımı neticeyi damar açıcı tesirini de görebilir ve kendinizi daha enerjik ve canlı hissedebilirsiniz.

Böylelikle lezzetli bir sirke harcamanın yanı sıra, kalp damar sıhhatinize nebatsal bir dayanakta almış olacaksınız.

Ancak akdiken sirkesinin tesirlerini görebilmek ismine, bir iki ay kumpaslı kullanmamız gerekmektedir. Bir çay kadehi suya bir tatlı kaşığı akdiken sirkesi karıştırılarak hazırlanır. Sabah ve akşam aç veya tok karna içilir. Akdiken sirkesinin öğrenilen hiçbir yan tesiri yoktur, güvenle harcayabilirsiniz” dedi.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın