FBI bilgilerine göre kabahat oranı azami burçlar listelendi

Yabancı kaynaklı astroloji siteleri en riskli burçlar listesini tartışıyor… FBI’ın veritabanı üzerinden kabahatlilere dayalı yapılan tahliller neticeyi burçların kabahat harekâta meyillerinin tanımlandığı iddia ediliyor. Ancak senelerdir tartışılan bu mevzu FBI’ın fotoğrafı sitesinde yer almıyor. Buna karşın astroloji meraklıları en riskli burçları tekerrür tartışıyor.

İşte astrologların hazırladığı liste…

Koç burcu listenin ortalarında

İnatçılıkları ve aniden parlamalarıyla şanlı olan koç burçları listeye ortalardan girdi. İsyankar ve inatçı bir burç olan koçlar listenin ilk beşinde yer alıyor. İncelemelere göre koç burcuna üye azılı kabahatliler, cinayetlerin çoğunu cinnet anında işliyor ve sonrasında pişmanlık duyuyorlar.

Boğa burcu riskli burçlardan biri

Boğa burçları sabırlı, değişmez fikirli ve inatçıdır. Hiddetleri, hırslı yapıları, eforlu şahsiyetleri ile öğrenilen boğalar, listenin üst sıralarında! Boğalar dolandırıcılık gibi parasal mevzularda daha çok kabahatli çıkarıyor. Kendilerine çıkar sağlama emelli cinayetler işlemekten çekinmiyorlar.

En güvenli burç ikizler

İkizler burcunun en hasarsız burç olduğunu varsayım eder miydiniz? İstatistiklere göre en hasarsız burç ikizler…Ne yaptığı kestirilemez ve değişken davranışından dolayı ikizler burcunun riskli olduğu düşünülse de gerçeğinde hiç doğru değil.

En riskli burç yengeç

Yengeç burcu en çok psikopatı barındıran burç olarak dorukta yer alıyor. Çok duygusal burçlardan biri kabul edilen yengeçler, gerçeğinde yaşadıkları güçlükleri hep içine atıyor ve kasvetlerini hiç dile getirmiyor. Bunun neticesinde ani patlamalar yaşıyorlar ve bir anlık hiddetle kabahate daha çok karışıyorlar. Çok duysal oldukları için işlenen cinayetlerin büyük çoğunluğu kıskançlık gibi duygusal esaslara dayanıyor.

En hasarsız üçüncü burç aslan

Çoğu zaman etraftaki alakayı üzerinde toplamak isteyen, hırslı bir burç olarak öğrenilen aslan en hasarsız üçüncü burçmuş. Genelde şanlı olmak ve tanınmak isteyen lider ruhlu bu burçlar gerçeğinde şahsiyetlerine uygun cinayetler işliyor.

Başaklar listenin sonlarında

Titiz ve düzgün bir burç olan başaklar en psikopat sekizinci burç olarak tanımlandı. Pak ve tasarılı olan bu burçlar işledikleri cinayetleri de en ince detayına kadar düşünüyor. Bu sebeple bu burçta cinayet işleyenlerin delilleri yok etme ve tutulmama mevzusunda zaferli olduğu iddia ediliyor.

Terazi de listenin sonunda

Adil olmaya itina gösteren, sanatçı ruhuyla öne çıkan terazi burcu listenin sonlarında, başka bir deyişle dokuzuncu sırada. Huzuru öğrenen ve arzulayan terazi burçları savaşı hoşlanmaz ve huzuru bozacak şeylere karşı çıkar. Adil, sabırlı ve zarif yapısıyla öğrenilen bir burç olan terazi, tahlile göre neşeden değil güç vaziyette hakı sağlama emelli cinayet işliyor.

Akrepler en riskli ikinci burç

Akrep insanları gizemlerini iyi gizlerler. Hep bir sırlı yanları vardır ve hiçbir zaman bir akrebin ne düşündüğünü bilemezsiniz. Karşı tarafın fotokopisine sürükler gibi, cılızlıklarını ve eforlu hallerini fark ederler. En ince detayları gözlemleyen akrep, bu sebeple en riskli ikinci burç. Kendilerine yapılan makûsluğu asla unutmayan ve acımasızlığa misli ile karşılık veren akrep burcuna üye kabahatliler işledikleri cinayetlerin çoğunu acı verici ve sadistçe usullerle reelleştirmiş. Dünyanın en şanlı psikopatlarından Charles Manson da akrep burcudur…

En riskli bir öbür burç ise yay

Yay burcunun listede ilk sırada olmamasının tek nedeni cinayetlerin çoğunu kendisinin değil emrindeki öbür bireylere işletmiş olması bilgilere göre yay burçlarına üye kabahatlilerin fazla olduğu kollanmış. Karizmatik davranışları ve zihni ile çevrelerindeki herkesin hürmetini kazanıp liderliğini duyuru eden yay burçları mafya babalığı ya da uyuşturucu baronluğu gibi akılalmaz konumlar elde edebiliyorlar.

Örneğin Pablo Escobar, Ted Bundy, Lucky Luciano, Charles Bronson gibi kesinlikle ismini dinlediğiniz kabahatlilerin çoğu Yay burcuydu.

Oğlak listenin ortalarında

Oğlak burcu listenin ortasında yer alıyor. Bu burç rakamsal olarak vasati etrafta katil ve psikopat barındırsa da, içinde bulunan katiller gelmiş geçmiş öbür katiller arasında en çok rakamda cinayeti işleyenlerden oluşuyor.

Kovalar en hasarsız ikinci burç

Yenilikler çıkarmak, buluş etmek, değişik çözüm yolları bulmak için çalışan kova burçları en güvenli ikinci burç olarak öğreniliyor. Öbür yandan insanları ve vakaları manipüle etme hünerleri yüksek olan bu burcun üyeleri, yaptıkları psikopatlıkların üstünü örtebildikleri ve asla tutulmadıkları için bu kadar suçsuz gözüküyor da olabilirler.

Balık burçlarının duygusal olduğuna bakmayın

Birçok birey balık burcunun duygusallığı mevzusunda aynı fikirde. Ancak istatistiklere göre yumuşak kalpliliği ve duygusallığıyla öğrenilen balık burcu sanıldığı kadar suçsuz değil. En ilginç ve korkutucu türden seri katiller bu gruptan çıkıyor. Balık burcu kabahatlilerinden misal olarak palyaço kılığıyla cinayetler işleyen Amerika Birleşik Devletlerinin en tanınmış seri katillerinden John Wayne Gacy gösterilebilir

Bir cevap yazın