FELÇ GEÇİRMİŞ EL VE AYAKLAR İÇİN ÇÖZÜM

Ailenizde veya çevrenizde felç,romatizma,kırık sonrası cansız kalan uzuv gibi hastalıklara sahip insanlar varsa size bir tanım …vereceğim. Bu tanım Almanya’da bir prof. tarafından 20 sene kadar evvel yapıldı ve felç geçirmiş ayak üzerinde uygulandı. Felç nedeni ile kasılan ve o biçimde kalan parmaklar bütün olarak açıldı.
Saf zeytin yağı ve turşu tuzu ile yapılan kolay bir karışım.

Malzemeler

★ BİR LİTRE ZEYTİN YAĞI

★ YARIM KİLO TURŞU TUZU

Hazırlanışı

Tuzu ve zeytin yağını bir şişede karıştırın.2,5 lt kola şişesinde karışımı hazırlamanız daha basit olur. Bu şişeyi güneş alan bir yere koyuyorsunuz elinizin altında bir yer olursa iyi olur.Gün içinde fırsat buldukça çalkalayıp tekerrür güneşe koyun.O tuz çalkalamanın tesiri ve güneşin ısısı ile yağın içinde eriyor ve dipte tortu haline geliyor. Mesela 25-30 derece arası ısıda 10 gün güneşlense yetişir.

Uygulanışı

Tuz eridikten sonra rahatsızlığı olan şahıs güneşe uzanır ve güneş kremi gibi bu yağ şikayet olan bölgeye sürülür.Yağı sürmeden evvel şişeyi kesinlikle çalkalayın.Şahıs ile beraber öteki şahıslarda görebilir zati o macun sürüldüğü andan itibaren damarların açılmasını.Ciddi anlamda elektrik çarpıyormuş gibi tuhaf hareketlere tanık olabilirsiniz.Yarım saat kadar güneşlenip ılık suyla masaj yaparak yıkayın.

Bunu haftada 3 gün yapsanız bile yeterli.

Kullanıcı Yorumu: Çok güç değil uygulayın derim.Heleki felç geçirmiş bir uzvun asla dönüşü olmayan bir tıbbı yanıltması benim çok güzelime gitti…
Eklem sızıları na çok iyi geliyor netlikle deneyin

Şifa olsun…

Bir cevap yazın