Felç Geçirmiş El ve Ayaklar İçin Kesin Çözüm

Almanya’da yapılan bir araştırmaya göre felç geçirmiş uzuvları rehabilitasyon eden en sıhhatli ve natürel usul turşu tuzu ve zeytinyağı. Sadece felç gidişatında değil romatizma ve kırık sonrası hareketsiz ve cansız olan uzuvların iyileşme sürecinde bu karışım oldukça verimli.

* Yapılan bir deney sonrasında ayak parmakları felç geçiren bir hastanın bu karışımı uyguladıktan sonra parmakları tamamen açılmış ve hareket etmeye başlamıştır. Şayet sizin veya etrafınızda ki rastgele bir bireyin böyle bir problemi var ise altta vereceğimiz kür ile iyileşme sürecini süratlendirmesi muhtemel olacaktır.

Zeytinyağı ve Turşu Tuzu İle Felç Kürü Nasıl Yapılır?

Malzemeler:
– 1 litre natürel saf zeytinyağı
– Yarım kilo turşu tuzu

Hazırlanışı: 1 litre saf zeytinyağı ile yarım kilo turşu tuzu bir kabın içerisinde karıştırılır. Basitlık olması açısından 2 buçuk litrelik bir meşrubat şişesinde malzemeleri karıştırabilir ve muhafaza edebilirsiniz.

* Karışımı güneş alan bir civara koyun. Basitlıkla erişebileceğiniz bir yer olursa daha iyi olacaktır. Zira karışımı gün içinde çalkalamanız tuzun iyice yağın içerisinde erimesinde destekçi olacaktır. Hava sıcaklıkları 25-30 derece ortamındayken 10 gün süresince karışımın güneşte kalması yeterli olacaktır.

* Zeytinyağı turşu tuzu karışımı hazır hale geldikten sonra felçli bölgeye yeniden güneşin bol bulunduğu bir civarda tıpkı güneş yağı gibi sürülerek uygulanır. Karışımı uyguladıktan hemen sonra sürülen bölgede ki hareketlenme herkes tarafından dikkat sürükleyecektir. Yarım saat süresince güneşte kaldıktan sonra ılık su ile yeniden masaj yaparak bölgeyi yıkayın.

* Bu uygulamayı haftada 3 kere uygulamanız yeterli olacaktır. Bu kadar basit bir uygulamanın tesirlerini görmek için şayet siz veya etrafınızdan birilerinin lüzumu var ise kesinlikle uygulayın.

Bir cevap yazın