GDO’lu Gıdaların Verdiği Hasarı Bedenden Atıyor

Hormonlu mahsullere için schisandra çileği

Hormonlu mahsullerin için olduğu seksüel izlev bozukluklarına için rehabilitasyon edici özelliği olan schisandra çileği bulunmuş oldu.

Hormonlu dolayısıyla genetiği değiştirilmiş zarfında bolca ölçüde GDO barındıran gıdalar uygun harcandığı taktirde seksüel işlev bozukluklarına ayrıca kısırlığa bile neden olabiliyor.

Bu hastalıkların rehabilitasyonunda, Schisandra çileğinin pozitif tesiri olduğu ortaya çıktı.

Schisandra çileği, zarfında taşımış olduğu adoptogen nedeniyle seksüel gönülsüzlüğü en madun seviyeye indiriyor. Dolayısıyla cinsî gönülsüzlüğü eksilterek üremeyi çoğaltıyor.

Cinsel isteği en üst seviyeye sürükleyen bu yemiş bununla beraber gdo’lu mahsullerin bedende vazgeçmiş olduğu zararı da ortadan kaldırıyor.

Alana getirilen araştırmalar neticesinde schisandra çileğinin genetiği değiştirilmiş organizma GDO kapsayan mahsuller okunuşu öğrenilenden hormon katkılı mahsullerin bedende alana getirdiği bedenin küçülmesi, faydasızlık okunuşu cinsel gönülsüzlük müşabih şekilde hastalıkların rehabilitasyonunda okunuşu yarayan sağlayan ancak tesiri olduğu ortaya çıkmış.

Schisandra çileği, özünde bulunan Adaptogenic nebat özü ve Endokrin hormonu takviyesiyle bağışıklık sistemini dengeliyor okunuşu düzenliyor

Bu adaptogen okunuşu hormon, bedende fiziksel, kimyevi veya dirim bilimsel maddeler dâhil bir hayli strese hakkında mukavemet eforunu okunuşu çoğaldırıyor.

Bir cevap yazın