Göbek Eriten ve Zayıflatan Yoğurtlu Limon Kürü

Zayıflamayı kafasına koyanlar, göbeklerini eritip fit bir bedene sahip olmak isteyenler için hazırladığımız bir kür olan yoğurtla zayıflama kürünü uygulayarak sizde yaza stressiz girin.

Yoğurt kürünü hazırlamak öyle zaman alacak cinsten değil, herkesin basitlikle hazırlayabileceği bu kür için gereken malzemeler yoğurt, limon ve pul biber. Şayet mutfağınızda pul biber yoksa zerdeçal ve zencefil de olabilir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun bizlere kazandırmış olduğu yoğurt ve limon kürü bütün bir mucize. Göbek etrafınızdaki kiloları vermekte zorlanıyorsanız belli bu kürü sınayıp, bu mevzu altına tecrübelerinizi yazabilirsiniz.

Yoğurt Limon ve Pul Biber Kürü Nasıl Hazırlanır?

Limonlu yoğurt kürünü sınamadan evvel bilmeniz gereken en az 2 hafta devam faktörüz gerektiğidir. 1 – 2 gün sınadıktan sonra işe yaramadığını görüşüye kapılıp sakın vazgeçmeyin. Rahat ve kolay biçimde hazırlayacağınız Yoğurtlu Limon kürü tanım sayesinde göbek bölgenizdeki yağlardan, kilolarınızdan süratlice kurtulacaksınız.

Bu kürü yapmaya başlamadan evvel şunu söyleyelim, en az 2 hafta kürü tutarlı olarak kullanmanız gerekiyor. 1 – 2 gün sınayıp işe yaramadığı fikrine kapılıp vazgeçerseniz fayda göremezsiniz. Hazırlaması efor değil, yoğurtlu limon kürü tasvirini 7 gün uygulamanız sizi çok yormayacak lütfen tutarlı olun. Sonunda kilolarınızdan süratlice kurtulup yaza daha sıhhatli bir bedenle girmek var :

Yoğurt Limon Kürü İçin Gerekli Malzemeler:

Limonun yarısının suyu
1 çay kaşığı pul biber zencefil ve zerdeçal da olur
3 yemek kaşığı yağlı yoğurt

Yoğurt Limon Kürümüzün Hazırlanışı

Yukarıda verdiğim ayrıca fotoğraflarda da göründüğü limonun suyunu, yoğurdu ve pul biberi belirtilen miktarlarla uygun bir kase içerisinde karıştırın.
Yoğurt Kürü Perhizinin YAPILIŞI: Gece yatmadan yarım saat evvel yiyin. Bu karışımı harcadıktan sonra netlikle başka hiç bir şey yememeniz gerekiyor. En az 2 hafta zamanınca bunu sürdürün. 2 Hafta sonunda başkalaşımı göreceksiniz.

“Göbek Eriten ve Zayıflatan Yoğurtlu Limon Kürü” üzerine 4 yorum.

  1. Hocam bu kürler sadece bayanlar içinmiş, birde 15 günden sonra kür nezaman tekrarı varmış teşekkürler

Bir cevap yazın