Göbek probleminiz varsa çözümü bu karışım

Göbek kısmındaki gereksiz ve fazla fazla kilolarınızdan bir türlü kurtulmayı başaramıyorsanız spor eğitmeni Kahraman Dikmen önerdiği yoğurtlu baharat kürü olan göbek eritme kürü mucizesini netlikle denemelisiniz..

Güzellik ve inceltici bir iksir olarak kullanılan yoğurt ve baharatlar ile hazırlayacağınız bu kür sayesinde göbek yağlarınızdan hızlı bir şekilde kurtulacaksınız.

Göbek ve basen eritme usulü tanımını, Bu kürü kullananlar kısa sürede kilo verdiler. İşte o kür… Malzemeler: Aktara gidin, her biri denk gramda olacak şekilde, örneğin hepsinden yirmişer gram toz tarçın, toz zencefil ve toz zerdeçal alın.

Yapılışı: Eve gelince bu baharatları cam kavanoz içinde iyice karıştırın, kapağını kapatın. Gece uyumadan üç saat evvel bir kâseye 250 gram başka bir deyişle yaklaşık bir su bardağı yoğurdu alın. Yoğurt tam yağlı, ev yapımı yarım yağlı olabilir; hangisini isterseniz onu kullanabilirsiniz.

Yoğurdun içine, cam kavanozdaki baharat karışımından bir tatlı kaşığı ilave edip iyice karıştırın. Tarçın, zerdeçal ve zencefil ilave ettiğiniz yoğurdu yiyin ve uyuyana bir litre kadar su için.

Göbek eritme karışımını uygulayacağınız gün, bir saat zamanınca tempolu yürüyüş yapın ve karın eriten egzersizleri 15 dakika yapın ki vücudunuzu yağ yakmak için uyarın. Sabah uyandığınızda karnınızda incelme olduğunu, göbeğinizin erimeye başladığını göreceksiniz. Zencefilli yoğurdun tadı ilk başta hoşunuza gitmeyebilir ama sabah uyandığınızda daha sıkı bir karın görmek daha çok hoşunuza gidecektir.

Göbek eritme usulü hakkında önemli bilgiler Göbek eritmek usulünü haftada 2 kere uygulayacaksınız; daha fazlasını yapmayın ki vücudunuz buna alışıp yağ yakmayı durdurmasın.

Ayrıca, zencefil çok tesirli bir baharattır; fazlası yan tesirlere neden olabilir. Bu surattan sakın, bir an evvel göbeğim gitsin diye her gün zencefilli yoğurt kürü yemeyin; hiçbir işe yaramaz ve yan tesirlere neden olur.

Eğer oldukça büyük bir göbeğiniz veya basenleriniz varsa kürü tekrarlayın, basen veya göbeğiniz eriyene kadar her hafta yapın.Yoğurt kürü sayesinde vücutta eriyen yağın dışarı atılması için, sizi bol bol idrara çıkaracak kadar su için. Ama günlük toplamda 2 litre su netlikle için.

Bu arada ‘aman ben nasılsa yağ yakma garantili karışımı yiyorum. Canımın istediği her zararlı şeyi yiyeyim’ gibi bir düşünce aklınızda geçiyor olabilir ama sakın bunu yapmayın.

Şekerli, yağlı ve tuzlu yiyecekler tamamen yasak! Ama siz bilirsiniz, isterseniz zararlı yiyecekleri yine de yiyin, o kocaman göbek ve basen de olduğu yerde dursun ve siz ayakkabınızı giymek için bile eğildiğinizde soluk soluğa kalın, eğilip kalmak çile gibi gelsin. Böylesi mi daha iyi yoksa zencefilli yoğurt kürü yiyip, yürüyüş yapıp o göbekten, yağlardan kurtulmak mı? Sizin bedeniniz, sizin kararınız, sizin mutluluğunuz!

Biz sizin yerinizde olsa göbeksiz, basensiz, yağsız bir hayatı tercih ederdik ki zati ediyoruz ve çok mutluyuz. Uzman doktorunuz ve Diyetisyeninize netlikle danışarak yapmanızı, diyetler ve zayıflama kürlerinin bireye özel olduğunu hatırlatmak isteriz.

Kaynak: http://www.saglikhaberleri.com.tr/beslenme/gobek-probleminiz-varsa-cozumu-bu-karisim-h100588.html

Bir cevap yazın