Göbek Yağlarını Eriten Mucize Karışım

Vicks ile göbek yağlarını eritmek için bir kaç çeşit tasvirimiz var ancak Vicks ile göbek yağlarını eritmekte yararlı olarak öğrenilen en tesirli usul azıcıktan ayrıntılarını anlatacağım, karbonat ve kafur ile hazırlanan kürdür.

Hızlı kilo alıp verme, doğum, genetik özellikler gibi faktörler göbek bölgesinde yağlanma oluşmasına neden olabilir. Üstelik bu yağlanma, çoğu zaman bayağı bir perhiz ile de yok olmayacaktır.

Kumpaslı spor ve bölgesel incelme egzersizleri göbek eritme usullerinin en başında yer alıyor olsa da, çok daha basit bir usul olan Vicks ile göbek yağlarını eritmek de ciddi bir kitle tarafından sınanarak, galibiyeti onaylanmıştır.

Vicks ile göbek yağlarını eritmek için pek çok değişik kür tasviri bulunuyor olsa da Vicks ile göbek eritenlerin yorumlarına bakıldığında, en tesirli olanı karbonat ve kâfur ile hazırlananıdır.

Vicks İle Göbek Yağlarını Eritmek İçin Kür Nasıl Hazırlanılır?

Bu kürü hazırlamak için ilk lüzum olan yarısı dolu olan bir Vicks olacaktır. Bu vicks’in içerisine yarım tatlı kaşığı kadar karbonat ve 2 tatlı kaşığı kadar da kâfur ilave etmelisiniz. Kafur’u ezcanelerden temin edebilirsiniz.

Ardından macunu, iyice karıştırmalı ve muhtemel oldukça homojen hale getirmelisiniz. Hazırladığınız karışımını, buzdolabında rahatlıkla 1 aya kadar gizlemeniz muhtemel.

Vicks ile Göbek Eritenler, Kürü Nasıl Kullandı?

Her usulde olduğu gibi, Vicks ile göbek eritme kürünün tesirli netice göstermesi için de kumpaslı kullanımı koşul. İdeali günde 1 kere, hareket halinde kullanmak.

Hazırladığınız karışımı meseleli bölgenize sürdükten sonra, dilerseniz streç film ile de kaplayabilirsiniz. 2 saate kadar beklemesi mümkündür.

Ardından duş alıp, duş esnasında Vicks sürdüğünüz bölgeyi keseler ve çıkmadan evvel soğuk su meblağsanız alacağınız netice de maksimuma çıkacaktır.

Bu usul, kullanılan bölgede kan akışını süratlendirerek sıkılaşma ve incelme sağlamaktadır. Yeniden aynı sebepten dolayı, selülit meselenize de yararlı olduğunu göreceksiniz.

Bu ehemmiyetli bilgi ve usullerden daha fazla şahsın yararlanması için, hoşlanıp, paylaşmayı unutmayın lütfen…

“Göbek Yağlarını Eriten Mucize Karışım” üzerine 2 yorum.

Bir cevap yazın