Göbekleri eriten ve beldeki yağları yakan çok sıhhatli ve yararlı bir karışım

Kış Süresince çoğalan kiloları tesirli bir biçimde vermenizi sağlayan, özellikle herkesin saplantılı halde olduğu bel ve göbek bölgelerindeki yağlarını eritmek bire bir. Bu kürü uygulayanlar en kısa vakit zarfında kilolarından kurtulacaktır. Tesiri garantili…

Tamamen natürel ve sıhhatli bir kür olan lahana, limon ve maydonoz ile yapılan bu kür tüm dünyada inanılmaz neticeler veren çok tesirli bir zayıflama kürüdür. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun özellikle nasihat ettiği, özellikle selülitler ile savaşan bir kürdür.

Bu kürü evinizde basit ve natürel bir biçimde hazırlamak muhtemeldir.

Malzemeler

  • 2 yaprak lahana
  • 1 demet maydanoz 15-16 adet
  • 1 tatlı kaşığı limon
  • Yarım litre su

Yapılışı

Öncelikle yarım litre suyu boş bir tencerenin içerisine alınır ve kaynatmak için ocağa vazgeçilir. Kaynama bulgusu verip fokurdamaya başlayınca tencerenin içerisine 2 adet lahana ilave edilir ve ağzı kapalı biçimde 3 dakika kaynatılır.

3 dakika kaynatma safhası bittikten sonra tencerenin kapağı açılıp içerisine 16-17 adet taze maydanoz sapları ile beraberatılır.

Maydanozları ilave ettikten sonra aynı biçimde 3 dakika ağzı kapalı kalır ve kaynamaya devam eder.
Kaynamayı 6 dakika sonra sonlandırıp ılıması için zaman ayırılır.

ılıdıktan sonra karışımı süzüp ortaya çıkan küre 1 tatlı kaşığı taze bunalmış limon suyu ilave edin. Limon ekleme nedenimiz kürde lahana olduğu için oluşacak olan gazın önlenmesidir.

Nasıl Uygulanır?

Kürü gün içinde aç karnına istediğiniz zaman harcayabilirsiniz. Bu hazırlamış olduğumuz karışımı 15 gün süresince kumpaslı olarak uygulayın. 15 gün uyguladıktan sonra 5 gün ara verin. Ara süreci bittikten sonra yeniden 15 gün kürü harcayın.

Bu hazırlamış olduğumuz kür bireyde oluşabilecek gastrit ve ülser problemlerine karşı da gözetmektedir. Lahana,limon ve maydanoz yağları yaktığından dolayı kilo vermenize destekçi olacaktır.

Hasarları Var mı?

Hazırlanan kürün çok fazla hasarı bulunmaktadır. Tiroit bezleri yavaş çalışan bireyler içindir. Lahana tiroit bezlerinin daha az çalışmasını sağlar.

Bu surattan problem oluşturabilir. Şayet böyle bir probleminiz varsa bu kürü kullanmayın. Şayet ki tiroit bezleriniz de kasvet yok ve süratli çalışıp vazifesini yapıyorsa bu problem ile karşı karşıya gelmezsiniz.

İşte Netice :

Bu ehemmiyetli bilgi ve usullerden daha fazla bireyin yararlanması için, hoşlanıp, paylaşmayı unutmayın lütfen…

Bir cevap yazın