Her İnsanın Yapamayacağı 10 İhtimalsiz Hareket

Her insan farklı yeteneklere sahiptir. Misalin dostunuz dilini bükebilirken siz kulaklarınızı oynatabilirsiniz. Bu haraket ve maharetlerin çoğu ya genlerle aktarılır ya da sonradan kazanılır.

İşte pek çok insanın yapamadığı ve zorlandığı bazı ihtimalsiz haraketler.

10- Dili Burna Değdirmek

Bu haraketi yapmak için ya çok fazla çalışıp bazı stratejiler geliştirmelisiniz ya da diliniz çok uzun olmak zorunda. Şayet kısa bir diliniz varsa zati yapmanız ihtimalsize yakındır. Dili buruna değdirme numarasını az rakamda insan yapabildiğinden bu insanlar oldukça cool bir biçimde bu hareketi çevreye sergileyebilir. Eğerki diliniz o kadar uzun değilse kaderinize küsün.

9- Kulak Oynatmak

Kulakları oynatmak güç olan hareketlerden bir değişiği. Bir insanın kulağını hakimiyet edip oynatabilmesi özel hareketlerden biri olarak kabul edilir. Şayet siz kulaklarınızı oynatabiliyorsanız cemiyetin %10’luk kısmından biri sayılıyorsunuz. Ancak söylenene göre bu haraketi uzun müddet sınayarak ve çalışarak yapabilmek muhtemel. Başka Bir Deyişle %10’luk kısmın içinde değilseniz ve kulaklarınızı oynatamıyorsanız azıcık süre ayırıp mücadele gösterin belki de yapabilirsiniz.

8- Tek Kaşı Kaldırma

Bu haraket değişik haraketlere göre nisbeten daha basit kabul edilebilir. Tek kaşı oynatma haraketi daha kolay ve azıcık çalışmayla yapılabilecek haraketlerden birisidir. Şayet bunu ilk sınamanızda yapabildiyseniz kısmetlisiniz. Ancak dediğim gibi yapamıyorsanız azıcık çalışmayla iki kaşı birden bağımsız bir biçimde oynatabilmekte muhtemel olabiliyor.

7- Parmakları Ayırma

El parmaklarınızı düz bir biçimde yakalamak gayet basit klasik bir eylem ancak parmaklarınızı fotoğraftaki gibi bir birinden ayırmak azıcık daha güç. Baş parmağınız ayrı duracak biçimde işaret ve orta parmağınızı birleştirin ardından yüzük ve serçe parmağınızı birleştirip bu ikili parmakların aralarını açmaya çalışın tıpkı fotoğraftaki gibi. Bu haraketi yapabildiyseniz bizlere yorum kısmından bildirin. :

6- Dil Bükmek

Dilinizi muhtelif biçimlere bükmek yapılması güç hareketlerden birisidir. Ancak bu hareketi yapabilenler var. Çoğu insan dilini yuvarlak yapabilir fakat dilinizi ağzınızın içinde yan çevirmek çok güç bir harakettir. Bu haraketi yalnızca genlerinde bu özelliği taşıyan insanlar yapabilmektedirler.

5- Beyin Gücü

Bir sandalyeye oturun ve ayağınızla saat güzergahında daireler çizin. Ayağınızla daireler çizerken aynı ayağınızın tarafındaki elinizle saatin ters güzergahında daireler çizmeye çalışın. Bunu yapabilen insan rakamı çok azdır. Şayet bunu yapabiliyorsanız sizi değişik insanlardan ayıran genleriniz var demektir.

4- Aksırırken Gözleri Sarih Yakalamak

Farkettiyseniz aksırırken herkesin gözü kapanır zira aksırırken gözleri sarih yakalamak ihtimalsize yakındır. Analistlere göre bunu yapan insanlar olsaydı insanların gözleri yuvalarından çıkabilirdi. Bunun içinki insanlar aksırırken gözlerini otomatikmen kapatır. Bu hareketi sınamamanızı nasihat ediyorum.

3- Dirseğe Dil Değdirmek

İnsanların dirseklerine diline değdirebilmesi sanıldığı gibi ihtimalsiz değildir. Ancak vasati 1000 bireyden yalnızca 1 birey dirseklerine dilini değdirebilir. Şayet siz dirseğinize dilinizi değdirebiliyorsanız tebrikler, o ender olan 1 şahsiyet kesimdensiniz.

2- Kağıt Katlama

Bu pek çok insanın bildiği hareketlerden biridir. Klasik ebatlarda her gün kullandığımız bir kağıdı ortasından ikiye yediden fazla katlayamazsınız. Pek çok insan bunu ilk başta yapabileceğini düşünsede bu pratikte oldukça güçtür. Kağıdın ebadı ne olursa olsun ister ufak bir kağıt ister büyük bir a4 kağıdı ortadan ikiye yediden fazla dayanamaz. Ancak çok çok ince özel bir kağıt bulabilirseniz belki o biçimde yapabilme olasılığınız mümkündür.

1- Kendini Gıdıklamak

 

 

Kendinizi gıdıklamayı sınadığınızda gıdıklayamadığınızı görürsünüz. Zira bu insan beyninin en büyük sırlarından biri olarak kabul edilir. Elinize bir tüy alıp ayağınızın altına değdirdiğinizde gıdıklanmadığınızı göreceksiniz. Ancak bu tüyle gıdıklama harekâtını sizden başka birisi yaparsa aşırıca gıdık aldığınızı göreceksiniz. İnsanın kendini gıdıklaması ihtimalsiz gibi olanaksızı da muvaffak olabilen insanlar da vardır.

Siz bu yazımızdaki hareketlerden hangilerini yapabildiniz? En çok zorlandığınız hareket hangisi oldu? Yanıtlarınızı yorum kısmından bize yazın hepsini okuyor olacağız.

Bu yazımızdan hoşlandıysanız bize dayanak olmak için alttaki veya yukarıyadaki alakanızı sürükleyen reklamlardan birine tıklayabilirsiniz.

“Her İnsanın Yapamayacağı 10 İhtimalsiz Hareket” için bir yorum

Bir cevap yazın