Her Sabah Bu İksirden İçerek Hastalığınıza Veda Edin

Arter Tıkanıklığına, Yüksek Tansiyona ve Makûs Kolesterole, Her Sabah 4 Yemek Kaşığı Bu İksirden İçerek Veda Edeceksiniz

Dünyadaki bir hayli insan yüksek kolesterolün neden olduğu semptomlardan muzdarip. Ki bu semptomlara bazen stresten ve günlük süratli yaşantı stilimiz de neden olabiliyor.
Kolesterol seviyesi, 60 ile 6,20 mmol/L’i aşınca, bir hayli sıhhat meselesine neden olabilir.
Neyse ki, tamamen natürel olan bu iksir ile tıkanan damarlar ve onun tesirleri olabilecek makûs kolesetrol, yüksek tansiyon gibi kasvetlere çözüm bulabilirsiniz.
Bu şurubun tesirleri fantastik olmakla beraber bu saydığımız hastalıklarda da gerçekten işe yarıyor. Ayrıca hazırlaması da çok basit!

Makûs Kolesterol, Yüksek Tansiyon ve Tıkanıklığına Karşı Natürel Karışım
Malzemeler:
• 5 ya da 6 demet maydanoz
• 12 kadeh su
• 1 kilogram limon

İksirin Yapılışı: İlk olarak limonları soğuk suyla yıkayın. Sonrasında bir tencereye suyu doldurun ve limonları kabuklarını cetmeden 2-3 dilime ufalayarak suya ilave edin, karışımı bir saatliğine kendi halinde bekletin. Maydanozu doğrayın ve tencereye onu da ilave edin, karışımı bir kaç saat kısık ateşte pişirin. Son olarak, tencereyi ateşten alın. Ve iksiriniz hazır! Sırça şişelerle buzdolabında muhafaza edin. Dilerseniz miktarları eksiltip her seferinde taze olarak da tüketebilirsiniz.

Kürün Uygulanışı: Bu meşrubattan her sabah 4 yemek kaşığı aç karnınıza, kahvaltıdan 20 dakika evvelinde için. Anekdot: Bu natürel karışımların kesinlikle uzman hakimiyetinde kullanılması önerilir.

Bir cevap yazın