Her Sabah Daha Cılız Bir Karınla Uyanmak İçin, Uyumadan Evvel 1 Kadeh için

Uykudan evvel zayıflama meşrubatı tasviri

Bu çok kolay ve tesirli bir meşrubat. Sıkı bir perhiz yapamayan fazla süre bulamayan kadınlar arasında fantastik iyi biliniyor.

Halen, dinlenirken ve yatarken kilo kaybı sağlayan meşrubatlar olduğu öğrenilmiyor. Fakat bu yazıda size bunu anlatacağız.

İnce ve pürüzsüz bir görünüm her kadının hayali. Neyse ki, natürel olarak fazla kilo vermek için birkaç numara var. İşte kilo vermenize dayanakçı olacak kolay bileşenlerden oluşan bir karışım.

Tarçın, kötü kolestrolü düşürme, dolaşımı ve kan akışını artırma, sindirime ve metabolizmaya dayanakçı olan ve böylece daha süratli yağ yakma imkânı sağlar.

Unutmayın, tarçın kan şekerini dengelemeye takviyecidir ancak beslenmenize tertip etmezseniz tek başına tarçının bir tesiri olmayacaktır.

Kilo vermenize dayanakçı olacak bir tasviri alttadır: Bu tasviri her gece taze olarak yapıp, yatmadan 30 dakika kadar evvel içmeniz gerekmektedir.

Bal tatlı bir yiyecek olduğundan insanların usunda zayıflamaya katkısı olduğu istikametinde kuşkular vazgeçer. Ama bu kuşkular yersizdir. Fazla harcanmadığı sürece bal zayıflatır.

Ballı su karışımı yalnızca zayıflama sağlamaz aynı zamanda bedenden zehirli maddelerin atılmasına da dayanakçı olur. Detoks tesiri oluştuğunda ise bedenin metobolizma sürati artar.

Ballı su yöntemi aynı zamanda yağ yakıcı tesir yaparak kalıcı kilo vermeye katkıda bulunur.

C vitamini kaynağı olarak önerilen limon, aynı zamanda zehirli maddelerin bedenden atılmasına dayanakçı olur. Limon ve su bedenin fazla yağ tutmasını yasaklıyor. Zira beden susuz kaldığında daha çok yağ depolar.

Limonun zayıflamaya verimi ise, kan dolaşımını süratlendirerek gün içinde durur halde yakılan kalori ölçüsünü çoğaldırmasından ve bedenin yağı metabolize etme özelliğini çoğaldırmasından ileri geliyor.

İçeriğinde hiç bir hasarlı madde olmadığı için son derece emindir. Ama bal, tarçın veya limona karşı bir alerjiniz varsa, hekiminize danışmanız gerekmektedir.

Unutmayın, bu çay ne kadar tesirli olursa olsun, birliktesi yediklerinize dikkat etmezseniz fayda göremezsiniz. Yalnızca bu çay ya da bu perhiz için değil, ne kullanırsanız kullanın fayda göremezsiniz.

MALZEMELER

  • 2 çorba kaşığı tarçın
  • 1 litre su
  • 2 yemek kaşığı bal
  • 1 adet limon

YAPILIŞI

2 çorba kaşığı tarçın alın ve kaynar suda 15 dakika bekletin. Sonra suyu soğutun, sonra 2 çorba kaşığı bal ilave edin ve iyice karıştırın.

Her gün uyumadan evvel bir kadeh için. Tat vermek ve faalliğini çoğaldırmak için suya 1 limon suyu sıkın ve bu yazıyı herkesle paylaşalım.

Emziren anneler ve hamile kadınlara bu ve bunun gibi hiç bir kürü önermiyoruz. Kesinlikle hekiminize danışarak kullanıp, kullanmamaya karar verin.

Bir cevap yazın