Hünnap Keçiboynuzu Özü Pekmezi

KAN YAPAR CAN KATAR

Hünnap keçi boynuzu pekmezi içinde lüzumunuz olan hemen hemen tam gıda kıymetlerine sahiptir. İçeriğindeki Gallik Asitler,organik asitler, zengin mineral, vitamin ve kalsiyum sayesinde yüzde surat natürel fantastik bir besindir.

Kalsiyum bakımından sütten 3 kat daha zengindir.

Çocukların vücutsal ve akılsal gelişimini destekler.

Kemik erimesi ve anemi rehabilitasyonuna destekçi olur.

Astım,allerjik ve bronşit rehabilitasyonuna destekçi olur.

Gribe karşı beden mukavemetinin çoğalmasına destekçi olur.

Sigara kullananlarda eforlu bir balgam söktürdüğü bilinir.

Akciğer ve karaciğer’de biriken zehirli madde maddelerin dışarı atılmasına destekçi olur.

Eforlu bir antioksidandır,gallik asit içerir.

Vücutta biriken ışınımın dışarı atılmasına destekçi olur.

Bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesine destekçi olur.

Diş ve diş etlerinin kuvvetlenmesine destekçi olur.

Tansiyon problemi rehabilitasyonuna destekçi olur.

Cinsel eforu ve sperm rakamını artırdığı bilinmektedir.

Keçiboynuzunda yağ,kafein,gluten ve kolesterol bulunmaz.

Seneler evvel Endüstriyel şeker üretilmeden Anadolu insanı tatlı yemek  veya besinlerini tatlandırmak için bal ve pekmez kullanıyorlardı bu en sıhhatli ve natürel olanıydı.
Keçiboynuzu meyvesinin özü ile elde edilen tadı kokusu hoş bir yiyecek olmasının yanısıra, insanlar için zorunlu hemen hemen tam minarellerin bulunduğu ve bir hayli vitamini kapsayan eforlu bir sıhhat kaynağıdır.

Akdeniz bölgesinde tamamen organik yetişmektedir.
Aşılamaya lüzum duymaz.
Özenle seçilmiş kendiliğinden yetişen meyvedir.
Diğer mahsullere mukayeseyle kalsiyum mineral ve vitaminler açısından daha zengin daha yüksek meyva özü ile üretilmiş ve hiçbir katkı maddesi içermez.

Keçiboynuzu Özü Harnup
İhtiva ettiği organik asitler, mineral maddeler, zengin vitaminler ve yoğun kalsiyum açısından enerji kaynağı olan keçiboynuzu özü, sıhhat açısından da yararlı ve ehemmiyetli bir yiyecek maddesidir. Uzun seneler süresince varlığını koruyon bu ananesel ve Natürel Şifa kaynağı,sıhhatli jenerasyonlar için insanlığa katkıda bulunmaya devam ediyor.

1 Kilogram. Keçiboynuzu Özünde
8069 mg Potasyum
698 mg Kalsiyum
565 mg Fosfor
147 mg Sodyum
383 mg Magnezyum
3,54 mg Demir
2,4 mg Bakır
3,2 mg Çinko
3,9 mg Mangan

Gallik Asit Kapsıyor!
Keçiboynuzu özünün kapsadığı gallik asit insan sıhhati üzerinde çok tesiri olan bir maddedir. Bu maddenin belirtilen bu özelliklerini artıran ve takviye eden keçiboynuzu özünde bulunan promotor maddelerdir.
Gallik Asitin Bazı Özellikleri ve Verimleri Altta Belirtilmiştir.
Ağrı Kesici
Alerjiye Karşı
Astıma Karşı
Bakteri Yok Edici
Bronşite Karşı
Kansere Karşı
Karaciğer Temizleyici
Radikalleri Yok Edici
Bağışıklık Güçlendirici
Mikroplara Karşı
Antiseptik
Nitrozamin Yok Edici

Çocukların Vücutsal ve Akılsal Gelişimini Dayanakler
Kapsadığı vitamin ve minareller, Asitler sayesinde çocukların gelişim sürecine ciddi dayanak sağlamaktadır. Kalsiyum açısından sütten 3 kat daha zengin olan keçiboynuzu özü; daha sağlam ve süratli kemik gelişimine destekçi olmaktadır. Arıca, kemik erimesi problemi ile karşı karşıya kalan erişkinler içinde kalsiyum zengin olduğundan çok kıymetli bir gıda kaynağıdır.

Tansiyon Problemine Karşı Tesirli
Keçiboynuzu özünde kolesterol bulunmaması ayrı bir avantajdır. Kafein ve Theobromine kapsamadığı için de tansiyon problemi olanların rahatlıkla uygulayabilecekleri bir kürdür. Fosfor ve kalsiyum bakımından zengindir. Bu sebeple Osteoporoz rahatsızlı olanlara kalsiyum gereksinimlerinin karşılanmasında çok iyi bir destekleyicidir.

Sindirim Sistemine Verimleri
İshale karşı muhteşem destektir. Kabızlık şikayeti olanların da harcaması gereken bir meyvedir. Belli bir yarıyıl keçiboynuzu özü harcayanlar, sindirim sisteminin nasıl harekete geçtiğini ve kabızlık problemlerinin de yavaş yavaş ve kumpaslı bir biçimde nasıl ortadan kalktığını hayretle görebileceklerdir. Kısaca, hem ishal hem de kabızlık şikayetlerine karşı kullanılır. Yüksek çiğ selüloz tesiri ile bağırsak rahatsızlıklarına ve gastrite tesirlidir. Mide ve bağırsak gazlarını dışarı atarak mide kabarıklığını giderir. Bağırsak kurdu, tenya, solucan gibi bağırsak asalaklarını pakler. Mideyi kuvvetlendirir.

Soluk Darlığı, Alerjik Astım ve Bronşite Verimleri
Keçiboynuzu özünün en ehemmiyetli özelliği soluk darlığına karşı oldukça tesirli olmasıdır. Ayrıca, soluk darlığına karşı tesirli lan etmen maddesi hemen hemen başka hiçbir nebatta bulunmamaktadır. Bu etmen madde aynı zamanda bazı alerjik astım rahatsızlıklarında öylesine tesirlidir ki; şipşak netice almak olası olabilemektedir. Ayrıca alerjinin neden olduğu soluk darlığı problemlerinde büyük bir galibiyetle uygulanabilir. Kortizon rehabilitasyonundan başka takat bulamayan, alerjik soluk darlığı sürükleyen ve senenin emin mevsimlerinde şiddetli öksürük krizleri olduğunu anlatan bir çok insanın, keçiboynuzu özünü kullanmaya başladıktan daha hemen ertesi gün hafiflemeye başladıkları gözlemlenmektedir. Guatr rahatsızlığından dolayı soluk darlığı sürükleyenler de pozitif neticeler aldıklarını belirtmişlerdir.

Akciğer Kanserinde
Keçiboynuzu özü, insanlığın fobili düşü akciğer kanserini %90 oranında temkine eforuna sahiptir. Özellikle sigara içen insanlarda akciğer kanserine tutulma tehlikeyi ne kadar yüksek olduğunu, bu mevzuyla alakalı hemen her muayenehane deneyde ortaya konmaktadır. Keçiboynuzu özünün bu gözetici özelliği Allah’ ın insanlara olan bir lütfudur. Akciğer ödemine karşı keçiboynuzu özünün dayanağı bulunmaz bir olanaktır. Balgam söktürücü eforu ve astıma karşı olan rehabilitasyon edici eforu çok fazladır. Sigara içenler keçiboynuzu özüne başladıktan bir iki gün sonra nasıl balgam çıkardıklarını hayretle gözleyeceklerdir.

Sperm Rakamı ve Cinsel Eforu Artırır
Keçiboynuzu özü erkeklerin iktidarsızlığına karşı bir gecelik çözümler yerine, rehabilitasyon edici ve de kalıcı çözüm getirmektedir. Gıda bedelleri çok yüksektir, cinsel yaşamı dengelemeye başlar, keçiboynuzu özü aynı zamanda sperm rakamını artıran özelliğe de sahiptir. Etkin sperm rakamı az olan ve az sperm rakamından dolayı çocuğu olmama tehlikeyi yüksek baba adaylarının kullanmasında büyük fayda vardır.

Ürünü satın alırken yanında tahta kaşığını kesinlikle isteyiniz.

Bir cevap yazın