Hurma + Yoğurt Perhizi ile 1 Haftada 5 Kilo

Hurma Perhizi Nasıl Yapılır?

Hurma perhizi yapanlar, zayıflayanlar ve yorumları… Hepsini sizler için tek başlık altında topladık…

Özellikle Ramazan ayında harcadığımız, ramazan dışında harcamayı genellikle bakımsızlık ettiğimiz hurma ile zayıflamak muhtemel mi?

Hurma aşinayı üzere oldukça verimi olan bir nebattır. Her geçtiğimiz gün hurmanın yeni yararları ortaya çıkmaktadır. Tadının hoş olmasının yanı sıra besleyici olması da bu perhizi oldukça kolaylaştırıyor.

Hurmanın metabolizmayı süratlendirme özelliğinin olması ve lifli yapısından tokluk hissi vermesinden dolayı zayıflamak için oldukça uygun bir nebattır. Bir çok namlının sınamış olduğu bu perhizin haftada 5 kilo verdiren neticelerine erişilmiştir. Bu neden ile de medyanın ve insanların dikkatini sürükleyen sıhhatli bir perhiz olmuştur. Hurmanın öbür bir özelliği ise kan şekerini dengeleyerek sıhhat açsından yararlı oluşudur.

Hurma Yoğurt Perhizi Gerçekten Zayıflatır mı? Kaç kilo verebilirim ve ne kadar müddet ile yapmam gerekir?

Evet hurma perhizini yaparak zayıflamak olası. Bu perhizi uygulayanlar neticeden oldukça hoşnutlar. Uygulayanlar 1 hafta içinde 3-5 kilo ve daha aşırısını verdiklerini söylüyorlar.

Fakat hurma yoğurt perhizini uygulamak size azıcık güç gelebilir. Zira 7 gün süresince hurma ile yoğurttan başka bir şey yememeniz gerekiyor. Bu da ister istemez 7 gün süresince hoş yemeklere, tatlılara veda faktörüz demektir.

Perhizi uygulamaya karar verdiyseniz 1 hafta yemeklerden uzak durmanız gerekmektedir. Sadece yoğurt ve hurma yediğiniz bu perhiz güç gelebilir ama yalnızca 1 hafta uygulayıp hoş neticeler almak sizin elinizde.

Hurma Yoğurt Perhizi Malzemeleri:

1 haftada çok süratli bir biçimde kilo vermenizi sağlayan bu perhizin malzemeleri oldukça az ve dolayısıyla maliyeti de düşük.

  • Hurma 21*7=147 adet
  • Yoğurt Her öğün 1 kase

Hurma Yoğurt Perhizinin Uygulanışı:

  • Her öğünde 7 adet hurma yeme hakkımız var ve günlük hurma limitimiz 21 adet.
  • Her öğünde hurmanın yanında 1 kase yağsız yoğurt tüketiyoruz.
  • Hurma ve yoğurttan başka gıda harcama hakkımız yok.
  • Hurma ve yoğurt dışında bol bol su içmeyi unutmuyoruz.
  • Çeşitli nebat çayları da şekersiz olması şartıyla çok abartmadan tüketilebilir.

Hurma perhizini yapanların yorumlarını bekliyoruz. Verdiğiniz kiloları ve hoşnut kalıp kalmadığınız hakkında kesinlikle bizlere yorum yaparak yazın.

“Hurma + Yoğurt Perhizi ile 1 Haftada 5 Kilo” üzerine 3 yorum.

  1. Hayırlı günler bu diyeti bende uyguladım gerçekten tansiyon düşüklüğü, başa ağrısı, kas zayıflığı olmadan sağlıklı şekilde 15 kilo verdim tavsiye ederim

Bir cevap yazın