Hurmayı Geceden 1 Kadeh Suya Koyup Bekletin. Sabah Uyanınca

Hurma Suyunun Verimleri

Ödem, bedende akışkan birikmesine denir. Çok karşılaşılan ancak gerektiği kadar ciddiye alınmayan bir meseledir. Ödem bir değişik ifadeyle; hücre içi akışkanın hücre dışına çıkması ile doku aralarında ve cilt altında birikmesi olarak da tanımlanabilir.

Böbrek ve karaciğer rahatsızlıkları, kalp-damar hastalıkları, hormonal meseleler ödem yaradılışına neden olabilir… Hurma suyu içerek bedenden kilolarca ödemi natürel yollardan atabilirsiniz.

HURMANIN VERİMLERİ

Kapsadığı minareller kansere karşı gözetir. Kemikleri kuvvetlendirir. Bitkinliğe bağlı halsizliği giderir. Enerji ve efor verir. Organik kükürt kapsadığı için alerjik hastalıklar için çok verimlidir. Mevsimsel alerjiniz varsa kesinlikle bol bol hurma veya hurma suyu harcayın.

ÖDEM ATAN HURMA SUYU NASIL YAPILIR?

– Gece uyumadan evvel 1 kadeh suya, 1 tane hurma koyup sabaha kadar bekletin. Sabah hem kadehtaki bu suyu hem de hurmayı harcayın. Bu su bağırsak hareketlerinin süratlenmesine ve ödemin bedenden süratle atılmasını sağlayacaktır.

Hurma suyu ödem atıcı özelliği sayesinde süratle kilo vermenizi de destekleyecektir. Hurma suyunun verimleri ile alakalı deneyimli yorumlarınızı bekliyoruz..

Başkaları da yararlansın diye hurma suyu ile alakalı bu yazıyı kesinlikle paylaş.. herkes okusun. Sağlıcakla kalın. Afiyet olsun.

Bir cevap yazın