İddia Bahtına Yediği Sümüklü Haşere Yedi Sonrasında

İddiaya girip sümüklü haşere yedi, felç olup **ldü

Avustralyalı Sam Ballard adlı bir genç, 2010 senesinde bir partide dostları ile girdiği bahiste sümüklü haşere yiyebileceğini iddia etti. Sümüklü haşereyi yiyen Sam felç oldu. 8 senelik çabanın ardından Sam geçtiğimiz hafta yaşamını kaybetti

Avustralya’da umut vadeden rugby oyuncusu olan Sam Ballard, 2010 senesinde bir partide dostları ile sümüklü haşere yiyebileceğine dair iddiaya girdi. Bir müddet sonra Sam rahatsızlanmaya başladı ve sağlık kurumuna gitti. Hekimler Sam’in sıçan akciğer solucanı olarak adlandırılan bir asalak kaptığını söyledi.

Sam, beynine erişen asalak neticeyi 19 yaşındayken felç oldu ve bütün 3 sene süresince sağlık kurumunda komada kaldı. Sam 3 senenin ardından sağlık kurumundan çıktı ancak felç geçirdiği için kimseyle bağlantı kuramadı.

Sam, acı dolu 8 senenin ardından, geçtiğimiz hafta hayatını yitirdi. Sam yaşamını kaybettiğinde 28 yaşındaydı. Annesi Katie, Sam’in kendisine son lafının “Seni seviyorum” olduğunu söyledi.

Hekimler ise Sam’i *ldüren bu asalağın gerçeğinde farelerde yaygın olarak bulunsa da dışkılarını yerken salyangoz veya sümüklü haşerelere de bulaşabildiğine söyledi.

“İddia Bahtına Yediği Sümüklü Haşere Yedi Sonrasında” için bir yorum

  1. Haber yeni değil yani 1 haftalık değil 1 ay oldu hemem hemen .lütfen iyi araştırın kaybettiğinizi iyi araştırın lütfen .

Bir cevap yazın